14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1203

Hyde Park

Drzwi wewnętrzne i ościeżnice

jagnate 2021-07-26 10:20:22
Witam. Mymy z mężem dylemat. W domu mamy wytynkowane i wylewki. Myslimy nad drzwiami wewnetrznymi. Tylko nie wiemy na jaka oscieznice sie zdecydowac, bo roznica w cenie duza. Czy ktos bral oscieznice stala? Mam prosbe jesli mozecie to wstawcie zdjecia waszych drzwi z oscieznica stala i regulowana. Chcielismy sobie porownac. Jeszcze pytanie do tych co wybieraja na jaka sie decydujecie i dlaczego?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drzwi wewnętrzne i ościeżnice
zwen 2021-07-26 11:31:08
Ja przed wstawieniem drzwi jeszcze podłogi bym zrobił ( płytki , panele lub parkiety). Ościeżnica regulowana kosztuje nieco drożej od stałej ale moim zdniaem wygląda lepiej. Poza tym nie wszedzie mozna wstawić ościeżnicę stałą. Często ściana jest gruba i moze objąć ją jedynie ościeżnica regulowana.

Od siebie polecam Golddoor:
https://www.golddoor.pl/pl/products/oscieznica-regulowana-16060.html

W ofercie znajdziecie porządnej jakości ościeżnice regulowane w nie takiej wysokiej cenie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drzwi wewnętrzne i ościeżnice
zosia_k 2021-08-23 11:48:41
U mnie super się sprawdziły drzwi naścienne z www.mirjan24.pl/1102-drzwi-przesuwne. Optycznie powiększyły moje małe mieszkanie i dały mu taki nowoczesny charakter.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drzwi wewnętrzne i ościeżnice
dex 2021-08-24 01:50:23
"Czy ktos bral oscieznice stala? Mam prosbe jesli mozecie to wstawcie zdjecia waszych drzwi z oscieznica stala i regulowana. Chcielismy sobie porownac"

Ale co chcecie sobie porównać?:) O tym decyduje firma która będzie montowała drzwi, a nie wy (różnica w cenie żadna), a jak chcecie sobie montować sami to po co te pytania?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Drzwi wewnętrzne i ościeżnice
krzyszton 2021-09-21 14:13:38
Jak jest remont i żona ma dylemat, to różne dziwne zjawiska mogą mieć miejsce:-) U mnie w domu jak robiliśmy schody, to też był dylemat - żona się uparła na schody proste https://atriumshop.eu/schody-proste-wewnetrzne/143-atrium-prosto.html a to nie takie proste bo schody duże a miejsca mało. Też szukała zdjęć jak to wygląda gdzie indziej:-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in