10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2168

Wydarzenia

Doner King- Kebab- Nie polecam!

mcztery 2016-01-08 00:46:01
Jeszcze nigdy nie spróbowałem tak obleśnego jak w Limanowej!. Dosłownie brak mi slow. Myślałem, że jak na takie małe miasto właściciel postara się o jakaś konkretna porcje mięsa, a tu wielki kicz... Zawsze kupując kebaba twierdziłem iz esencja jest mięso, a jednak w limanowej mozna się pomylić i to bardzo. Zamawiając kebaba " podwójne mięso" dostałem większość sałatki w dodatku mięso pomieszane z sosem(ohyda) . Po skosztowaniu jednego kęsa wyrzuciłem to dziadostwo do własnego kosza i straciłem 13 zl( nie ważne są tak śmieszne pieniądzem ale byłem bardzo głodny) . Jak dla mnie to konkretna paranoja sugerując się małymi lokalikami które oferują smacznego kebaba( oczywiście poza powiatem limanowskim). Napisałem na forum dlatego, że jestem mieszkańcem tego miasta i mnie to bardzo uraziło z powodu braku satysfakcji z ( własnych lokali w których można coś zjeść) aczkolwiek można się pomylić. Dziękuję bardzo i życzę powodzenia w dalszym bogaceniu się w takim małym miasteczku :O
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
konto usunięte 2016-01-08 11:02:11
Polecam jechać do Krakowa do Bonarki , tam będziesz miał okazję spróbować naprawdę obleśnego kebaba z samą kapustą czerwoną . Jeżeli chodzi o Doner King na ul. Kościuszki to mają naprawdę dobre kebaby . Dziwne , że zamawiając podwójne mięso otrzymałeś tylko sos i sałatkę , bo ja zamawiam bez dodatkowego mięsa i zawsze jest go masa . Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
mcztery 2016-01-08 23:38:40
Goryl czasami warto czytać ze zrozumieniem. Skoro porównujemy to chyba jeszcze nigdy nie jadłeś kebaba na poziomie dobrego smaku.

ps. Jak można używać noża do cięcia mięsa co 5-10 min?? Od razu mnie to zaniepokoiło, ale chciałem zjeść. To że w kolejce 15 osób to nie znaczy, że mięso ma być surowe!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
hide 2016-01-09 00:30:19
mcztery, Ty chyba nigdy nie jadłeś naprawdę złego kebaba. Każdy ma swoje smaki, mi kebab z doner kinga smakuje, chociaż jadłem lepsze i zawsze w limanowej wybieram właśnie ten lokal, bo wiem że się najem nie wydając fortuny. Za to najobrzydliwszy kebab jadłem w Sączu, w "Hasirze", a najlepsze że znajomi go polecali i wychwalali, także "jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził" :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
konto usunięte 2016-01-09 07:08:11
mcztery@ Z czytaniem że zrozumieniem raczej nie mam problemu, nawet czytając tak chaotyczny tekst jak Twój ;)
Raczej Ty nie do końca mnie zrozumiałeś, bo nigdzie nie użyłem stwierdzenia, że nie ma lepszych kebabów, tylko wyraziłem swoją opinię że jak dla mnie są dobre. Ale skoro z Ciebie taki koneser smaku, to bardzo proszę o polecenie lokalu, gdzie będę mógł spróbować kebaba na DOBRYM POZIOMIE SMAKU, chętnie się wybiorę. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
DaBomb23 2016-01-09 09:35:42
mcztery- Ty chyba tylko chcesz popsuć albo jesteś z konkurencji. Zawsze tam kupuję kebaba i biorąc podwójne mięso nie sposób się nie najeść a zdarzało się nawet że nie byłem w stanie wszystkiego zjeść. Przejedź się do Krakowa chociażby do sprzedawców z Turcji którzy wtedy się dowiesz co to znaczy obrzydliwy kebab. Ja na Donera na Kościuszki słowa złego nie powiem, miła obsługa, ceny rozsądne, i mimo że czasem mam wilczy apetyt to nigdy nie wyszedłem z stamtąd głodny :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
mario814 2016-01-09 18:20:04
polecam kebab Turcja w Myślenicach,naprawdę warto:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
mcztery 2016-01-10 17:20:04
Wydaje mi sie ze w limanowej chyba nie ma jakiejs wielkiej konkurencji pod wzgledem fastfoodoww. Jakos mi nie podszedł kebab, wiec musialem sie uaktywni. Nic przyjemnego zaplacic, byc glodym i wyrzucic. Oby juz nikt nie trafil na takiego kebaba i zycze smacznego. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
Fantasmo 2016-01-10 20:54:55
Mi kebab z Donera smakuje i nigdy się nie zawiodłem, zawsze się najem, nie drogo, obsługa fajna :) Próbowałem też np. w Łososinie Górnej, w Hasirze w Nowym Sączu itd. ale smakował mi najbardziej w Donerze :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
srad 2016-01-11 11:27:08
Tak jedzenie do kosza wyrzucać bo za dużo sałaty. W du*ach się poprzewracało.... :|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
gosh 2016-01-11 11:57:53
a ja znów uwielbiam kebaby w doner king :) czesto tam jestem a nawet bardzo często i zawsze smakuje tak samo. uwielbiam tortille na cienkim cieście ;) pyszne :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
hide 2016-01-11 19:20:52
Tak swoją drogą dzisiaj chciałem zjeść kebaba w Babilonie na Krótkiej, przychodzę, a tutaj zamknięte i wisi kartka "do wynajęcia", było to otwarte chociaż z rok? Trochę żałuje, bo zasmakował mi tam kebab, koniec końców poszedłem do donera :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
12lp 2016-01-11 22:17:31
babilonylon rok napewno nie byl otwarty.nie wiem czy to bylo nawet pol roku.Pewnie tradycyjna historia.Dofinansowanie z Urzedu Pracy,otwarcie ,malo klentów ,nieoplacalnosc,zamkniecie .Chociaz przez rok na papierze dzilanosc musi byc jezeli dali kase na zalozenie inetresu i jakies faktury.wiec zostalo kombinowac faktury z wydatków/zarobków.Mysalalem ze tak samo skonczy PUb obok wejscia do apollo.Od sameo poczatku byly tam pustki a w apollo jak zwykle ruch ,ludzie sie juz przyzwyczaili.Ale chyba troche odbili sobie ogrodkiem na rynku latem i trwaja nadal.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Doner King- Kebab- Nie polecam!
DawidStaros 2016-01-14 08:24:26
Było to miejsce gdzie dało się dobrze zjeść za niewielkie pieniądze. Będę tęsknił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in