14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
2166

Wydarzenia

Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G

slawkoss 2014-03-04 17:14:02
Własnie przeprowadziłem sie do Łososiny i szukam lekarza rodzinnego .Polecacie tamtejszą lekarke czy lepiej szukać kogoś innego?Czekam na wasze opinie i z góry dziekuje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G
puchcio 2014-03-04 18:02:39
Ośrodek zdrowia w Łososinie Górnej to dla mnie porażka!NFZ powinien przeprowadzić gruntowne zmiany począwszy od lekarzy po pielęgniarki.Moim zdaniem lekarze powinni być młodsi, a nie emerytowani.Pielęgniarki zaś pozjadały rozumy szczególnie Pani T. która obnosi się jak kierownik placówki...jak można w dni robocze pobierać pieniądze od ludzi za wykonanie zastrzyku w domu?gdzie pielęgniarki z Limanowej wyśmiały mnie gdy to usłyszały.Przenoszenie plotek to codzienność...przykładów można mnożyć, ale najlepiej od razu poinformować inne organy o takim zachowaniu w placówce państwowej!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G
emka 2014-03-04 23:14:01
szczerze - zdecydowanie poszukaj innego lekarza. w tym wypadku lepiej dojeżdżać dalej do lekarza rodzinnego niż tam się leczyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G
wis 2014-03-07 08:04:29
Ooo,ładną prawdę ktoś napisał,w 100%.Lekarz-nie lekarz porażka,pielęgniarki łase na kasę,banda cyganów,nie idź tam!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G
Pasiasia 2014-03-07 09:22:52
To że pracują lekarze z doświadczeni, to zaleta. Nie chciałbym żeby o moim zdrowiu decydował młokos po studiach. Poza tym nie czeka się za długo i jest na miejscu. Dla mnie ok, polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Co sądzicie o dr Pankiewicz z Łososiny G
slawkoss 2014-03-08 16:52:26
Widze że w opiniach na tą chwile jest 3-1 na niekorzyść tego ośrodka .Troche popytałem mieszkańców i zdecydowana wiekszość doradza mi szukania kogoś innego . Na plus jest jedynie to że jest na miejscu i nie ma kolejek (spowodowane jest to tym że poziom leczenia na niskim poziomie-takie słyszałem opinie) dziekuje za komentarze i szukam innego ośrodka w Limanowej
pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in