Baner
17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4270

Porady

Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?

natiii13221 2012-07-20 13:20:23
Mam spory problem. Miałam źle zrobionego zęba przez własne zaniedbanie doprowadziłam go do fatalnego stanu. Przez kilka lat nic z tym nie robiłam bo się wstydziłam go pokazać. Teraz jest tak źle że nie da się go wyrwać bo nie ma za co złapać. Przeszkadza mi w jedzeniu i boli mnie dziąsło. Chyba już tylko do wycięcia się nadaje. Miał ktoś podobny problem? Gdzie z tym iść? Potrzebuje fachowej konsultacji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
crusader 2012-07-20 13:53:08
mialem podobny problem, wstydzilem sie wszystkiego, jeszcze kilka latek i wyrosniesz z tego
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
konto usunięte 2012-07-20 14:17:58
Klinikę Stomatologii UJ masz w Krakowie przy ul. Montelupich (obok aresztu) tj. między Kleparzem (przedłużenie alej) a Dworcem Głównym. Przychodzisz po 7:00 z Dowodem Osobistym i dokumentem ubezpieczenia, tam cię pokierują. Najpierw musisz iść do przychodni (w tej Klinice) na taki ogólny przegląd uzębienia a później cie kierują do konkretnego specjalisty. Możesz poszukać kontaktu na stronie internetowej i zadzwonić. Prywatna klinika jest w Libertowie przed Krakowem, sporo ludzi tam jeździ.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
limonka 2012-07-20 16:35:49
Przed paroma laty także miałem taki problem. Na zabieg jechałem z duszą na ramieniu. Ale wszystko poszło stosunkowo szybko i sprawnie Praktycznie bez bólu, pomimo nacięcia i szycia dziąsła. Dwa zeby usuwałem chirurgicznie w Gorlicach, u pracującego wówczas na krakowskiej klinice stomatologicznej d-ra - Jarosława Wichlińskiego. Obecnie chyba już nie pracuje w klinice, bo wraz z zoną prowadzi dwie prywatne przychodnie stomatologiczne - w Gorlicach i w Krakowie. Polecam, chociaż tanio nie jest. http://www.jjw.krakow.pl/index/index/lang/pl/page/2
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
asd 2012-07-20 16:52:40
słuchaj a jaki to zab dentysta w jodłowniku zadzwon zapytaj bo on usuwa super ja tez miałem chirurgicznie a on usunal bez problemu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
marcus 2012-07-20 17:41:19
nati, według mnie nie musisz jechać do Krakowa. W Nowym Sączu na ul. Kochanowskiego (druga przecznica w lewo z ul. lwowskiej) jest przychodnia stomatologiczna którą prowadzi Pan Piotr Fortuna. Ja miałem dwie ósemki rosnące prostopadle do innych zębów, były mało widoczne więc trzeba je było wycinać chirurgicznie (po kawałku ). Pierwszy ząb usuwałem w Krakowie, co trwało 45 minut i byłem ledwie żywy po tym zabiegu, a później przecież trzeba wrócić do domu, więc podróż jest koszmarna. Drugi ząb (taki sam) był usuwany w Nowym Sączu - czas 20 minut, miło i sympatycznie, samo wyrywanie bezbolesne, natomiast kolejne dni to wiadomo, trzeba pocierpieć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
gueene 2012-07-20 17:42:56
Nie widzę lepszych chirurgów od Obrąpalskich w Limanowej na przeciwko szpitala.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
ingaar 2012-07-25 13:24:01
Miałam taki sam problem - z zęba został tylko "szkielecik", nie było za co złapać bo tylko resztki zostały w dziąśle, w dodatku była to 8-ka. Pani Obrąpalska poradziła sobie z nim świetnie, usunęła chirurgicznie a mnie nawet na drugi dzień nic nie bolało
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
abc88 2012-07-25 14:22:05
Polecam chirurg Obrąpalską.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
wizard 2016-05-14 19:18:07
Ja polecam Pana Doktora Wacława w Jodłowniku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Chirurgiczne usuwanie zęba. Gdzie najlepiej?
kami555 2016-08-27 18:43:52
Polecam Pana Doktora Wacława w Jodłowniku ... szybko i bez bólu :-) usuwa nawet trudne przypadki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in