Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
2168

Wydarzenia

Bricomarche

konto usunięte 2014-02-05 22:02:35
Największy wybór w całej limanowej Majsterkowanie Dekoracja Ogród Budowlanka Otwarcie w MARCU Praca w Briko Super A wypowiedzi maxi1 poprostu chamstwo i kłamstwo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
ratsakol 2014-02-07 16:56:36
no no ale zachwalasz... aż dziwne mi się to wydało... pracownik roku briko jesteś czy ki diabeł ? :O

Dołączyłeś "2012-01-23" w celu reklamy tego molocha ? w poprzednim poście najeżdżasz na Tesco...

"Byłem pracownikiem pewnych Delikatesów w Limanowej,jeśli ma sie plecy nawet cv nie trzeba,tak było w moim przypadku.Odradzam prace w wielkich skupiskach ludzi jeden drugiego w łyzce wody utopi ciągłe kłutnie donosy jakieś pretensje nie wiadomo o co a pracowałem z rodziną.Przerzyłem piekło!Teraz pracuje w grupie 4 osobowej i jest ok im więcej osób tym gorzej. dostanie pracy nie oznacza szczęśliwego życia.Szacunek dla wszystkich starających sie o prace w Tesco.Pozdrawiam."

A tu że briko super, że praca super ? to już cie nie rozumiem co ty za element jesteś... odradzasz pracę w dużych skupiskach a piszesz że praca w briko super a to skupisko to nie wiem sam... czytając twoje wypowiedzi sam sobie przeczysz...

Co takiego briko oferuje co tesco nie ma ? to i to market w tesco ludzie już pracują chwilę a briko jeszcze nie otwarli więc skąd wiesz że tam jest super ? Pracujesz tam ? czy jak ? i skąd wiesz że w marcu otwierają

Osobiście nie lubię takich molochów w Tesco byłem raz w życiu i wcale mnie tam nie ciągnie tak samo tutaj pewnie nie zaglądnę nawet :D no ale ciekawe że tak wychwalasz, a maxi1 nazywasz kłamcą który tam pewnie jako jakiś szaraczek pracuje i narzeka na swój los w cale się mu nie dziwię i współczuje...

hmmm może twoja wypowiedź na temat Tesco to chamstwo i kłamstwo ? dla mnie robisz antyreklamę Tesco a tu zachwalasz Briko nazywając przy tym jego pracownika chamem i kłamcą... tak się zastanawiając nad tym to ty wyglądasz na kłamcę :D bez urazy :) a jak tak nie jest to powiedz co według ciebie jest prawdą a co kłamstwem...

Bo czytając:

"Czy moglibyście mi powiedzieć czy jest jakiś limit w pracy na umowie o dzieło?? Bo w Brico zapieprzamy codziennie po 8/9 godzin i nie mamy normalnych umów. Czy to jest legalne tak ludzi wykorzystywac za grosze?"

to nie wiem co tam może być kłamstwem mi to wygląda całkiem realnie...

-umowa śmieciowa
-praca ponad 8 godzin
-zarobki minimalne
-zapieprzanie z robotą
-pracownik czuje się wykorzystany

Mi to wygląda na typowe praktyki jakie stosują markety...

Nazywasz tego człowieka kłamcą wyjaśnij w czym kłamie...

Praca w Briko Super... mi to na super w ogóle nie wygląda...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
lidiafol 2014-02-07 20:34:48
Re: Brico nas blokuje u nich NIE KUPUJE2013-12-25 08:24:34 Wiem coś o tym sklepie ponieważ w Brzesku miałem "nie-przyjemność" pracować jakis czas. Brak szacunku do ludzi /pracowników/ jest tam doprowadzony do granic, a wiec wcale sie nie dziwię że w Limanowej jest podobnei. Co do samego sklepu to jest mega porażka, u nas w Brzesku prawdopoobnie się to zwinie w tym roku ponieważ nie ma wogóle ruchu, ceny wysokie, jakość towarów wg. zasady kupić najtansze dziadostwo sprzedać drogo, na pólkach dużo towarów przeterminowanychludzie pracujący tam za jakieś marne grosze /zwykle bez umowy/wcale sie nie starają żeby ten towar sie sprzedawał. Ogólnie asortyment do bani ani do remontu ani do budowy w tym "markecie" się nie kupuje. Aż dziwie sie że do Limanowej wchodzę jak u nas poniesli porażkę,

Ktoś o ich zachowaniu w stosunku do pracowników pisał, u nas pokazali co to za ludzie blokując wjazd do domów sąsiadom mieszkającym po przeciwnej stronie ulicy.
Może ktoś powie że taki jest teraz świat... https://img.limanowa.in/img/emotikony/error.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
konto usunięte 2014-02-07 20:40:23
w końcu ktoś pisze normalnie. Ja jako tamtejszy pracownik nie mam jakiś wygórowanych wymagań, więc nie życzę sobie komentarzy od np cela, który tam nie pracuje a się wypowiada. Niech przyjdzie porobi 9 godzin i czy jest fajnie jak kierowniczka cię rypie jak psa i grożą, że nawet tej psiej wypłaty nie zapłacą bo coś źle zrobiłeś. To jest kpina z ludzi, którzy chcą mieć w miarę powtarzam w miarę godne warunki pracy i JAKIEŚ UBEZPIECZENIE!!! cZY TO AŻ TAK DUŻO WYMAGAŃ. PROSZĘ MI NAPISAĆ W KTÓREJ KWESTI BYŁO KŁAMSTWO Z MOJEJ STRONY?????????????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
konto usunięte 2014-02-07 20:41:09
u NAS TEŻ ZABLOKOWALI WJAZD LUDZIOM DO POSESJI... ROBIĄC LEWOSKRĘT
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
konto usunięte 2014-02-08 00:16:42
na allegro i tak taniej :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
konto usunięte 2014-02-08 10:40:25
Bricomarche, potrafili "wpłynąć" na GDDIA żeby dla własnej wygody zablokować okolicznym mieszkańcom wyjazdy z posesji, to jest dopiero chamstwo odpowiedzialnych za to pracowników bricomarche, czyżby ta firma myślała że jej wszystko wolno, a ludzi traktuje jak niepotrzebne "śmieci" ? W ten sposób na początku działalności na Limanowszczyźnie pokazała że po chamsku , będzie traktować ludzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
konto usunięte 2014-02-12 16:00:11
@cel proszę mi w końcu wskazać kłamstwa z mojej strony?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
ami82 2014-02-12 17:52:49
Witam z czego co wiem to właściciel i kierowniczka w limanowskim Brico jest ta która do niedawna była w Brzesku . Jeśli tak jest to nie ma co zazdrościć limanowskim pracownikom bo pani kierowniczka nie była tam zbyt lubiana i jej zachowanie było dalekie od normalnego . Obrażała pracowników i miała bardzo nieprzyjemny charakter . Nie tłumacząc nic wymagała wszechwiedzy nawet od nowych pracowników i potrafiła przezywać nawet jak było cos dobrze zrobione ale jej się akurat nie podobało. Ogólnie mówiąc człowiek nie do życia, przynajmniej dla pod pracowników . Co do wynagrodzeń i umów to nawet nie ma co się rozpisywać, ciekawe jak będzie w Limanowej ? Życzę wytrwałości pracownikom Brico w Limanowej.:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Bricomarche
hefajstos 2014-02-12 18:31:35
jeszcze sklepu nie otworzyli a już wszystkim jest źle
limanowska społeczność
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in