7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
1994

Tematy archiwalne

bolące kolana

bafi 2010-04-27 13:52:54
ktoś zna dobrego fachowca ortopedę ? niekoniecznie z Limanowej .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
Gaga 2010-04-27 15:28:10
dr Julian Dutka Kraków
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
adzik 2010-04-27 16:45:20
Dr Bartosz Grochowski, Limanowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
Fever 2010-04-27 17:13:19
W Limanowej faktycznie pan Grochowski, albo pan Sowa z Mszany Dolnej. Świetnym lekarzem jest dr Staszków z Krakowa, gdzieś miałem nr do niego i jak znajdę a będziesz zainteresowany/a to prześlę. Z panem Staszkowem współpracuje dr Urban też świetny lekarz, zajmuje się piłkarzami Wisły. Na co dzień obydwaj panowie pracują w szpitalu Narutowicza w Krakowie - chyba nadal tak jest. Trzy lata temu miałem artroskopię w tym szpitalu. W ubiegłym roku pan Sowa u nas w Limanowej robił mi rekonstrukcję więzadeł krzyżowych w kolanie. Wszystko naprawdę ok, ale okres pooperacyjny wymaga trochę wysiłku, cierpliwości i dużo ćwiczeń. Ale nie wiem, czy akurat Twój post jest z tym związany, bo najzwyczajniej w świecie możesz mieć inne dolegliwości.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
bafi 2010-04-27 19:18:07
Bardzo proszę o ewentualny kontakt do dr.Staszkowa-czy przyjmuje prywatnie ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
konto usunięte 2010-04-27 21:24:37
pierwszy najlepszy, reszta sie nie zna, sowa powiedzial mi po badaniach ze noga zlamana i do gipsu chcial dac a sie okazalo u dudki ze bylo calkowicie inaczej, polecam dudtke!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
adzik 2010-04-27 23:22:50
Na pewno nie idź do dr-ów Tadeusza Sikonia i Andrzeja Gwiazdowskiego w szpitalu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
bafi 2010-04-28 08:01:59
A kontakt do dr.Dutki ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
Fever 2010-04-28 09:27:58
Niestety nr do dr Staszkowa mi przepadł. Myślę jednak, że nadal pracuje na Narutowicza w Krakowie, był a może jest ordynatorem oddziału ortopedycznego. Nie wiem właściwie co Ci dolega czy masz uraz, czy po prostu bóle stawów. Jedyne co Ci mogę doradzić to nie słuchaj komentarzy typu, że reszta się nie zna. Jeżeli nigdzie jeszcze nie byłeś/aś to pierwsze konsultacje spokojnie możesz odbyć u Grochowskiego, lub Sowy, oczywiście prywatnie. Panowie naprawdę nie są w ciemię bici. Sowa przeprowadził u mnie rekonstrukcje więzadeł krzyżowych i nawet rehabilitanci, mówili, że dobra robota. Oczywiście wymaga to z mojej strony sporo ćwiczeń, ale pół roku po zabiegu w pełni biegam, zaczynam grać w piłkę, oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Zawsze można zrobić również rezonans magnetyczny stawów, aby ominąć artroskopię, choć nie zawsze da się to wykluczyć. Z tego co słyszałem najlepiej robią to w Krakowie na Jana Pawła, chodzi o to, żeby był dokładny opis do rezonansu. Poza tym robią to jeszcze w Nowym Sączu, Zakopanym i chyba w Suchej Beskidzkiej. Prywatnie jest to spory wydatek, ale przynajmniej od ręki, bo na fundusz czeka się długo. Jeżeli miałbym jeszcze coś Ci doradzić, to gdyby miało dojść u Ciebie do jakiegoś zabiegu to poczytaj w necie o Klinice w Żorach, lub Klinice Św Łukasza w Bielsku Białej. Jeżeli chodzi o dr Dutkę, to po prostu o nim nie słyszałem, ale nie neguje jego kwalifikacji - bo może to jest świetny lekarz. W każdym razie powodzenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
crusader 2010-04-28 13:27:04
naucz się klękać na łokciach
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
darek05l 2010-04-28 18:11:41
Na dobry początek pan B. Grochowski, oczywiście prywatnie, bo na wizytę w szpitalu się nie doczekasz. Ja bywałem u niego i jak na razie jest ok. Jeśli chcesz kontakt to moge dać na maila: darek05l@o2.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
Gaga 2010-04-29 06:00:01
Dr Dutka przyjmuje we wtorki w gabinecie prywatnym tel./12/422-13-80
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
Piotr 2010-05-03 00:45:30
doktor Glinka - wszystko wyciągnie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
popek0512 2010-05-05 16:22:04
NO Ja znam Kilku ale Z warszawy!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
kasiamaj5 2015-07-10 13:02:05
Wiem że w Warszawie jest dobry specjalista, możesz go znaleźć http://www.rexmedica.pl/rezonans-magnetyczny-kolana url i samemu zobaczyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: bolące kolana
cortez 2015-07-10 13:46:33
Dr Frączek z Krynicy, świetny ortopeda, leczy sportowców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in