3°   dziś 9°   jutro
Wtorek, 19 marca Józef, Bogdan, Aleksandryna
2166

Wydarzenia

Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??

bearchen 2014-06-15 18:53:36
W cywilizowanym kraju rzad podaje sie w takich sytuacjach do dymisji. Ale nie u nas.
U nas rezimowe media Tuska (TVN, TVP, GW i inne onety) zrobia wszystko, zeby ta "przykra sprawe" zamiesc pod dywan. Duzy ten dywan swoja droga.

Nie zal mi wyborcow PO. Czas otworzyc oczy. Jest juz pozno, ale moze nie za pozno.
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-15 20:38:59
Nie da się odpędzić stada świń od pełnego koryta, no chyba że przeleje się miarka i ludzie urządzą drugi majdan w Warszawce.Nie poda się Tusk do dymisji bo jest karierowiczem , kłamcą i oszustem, a tacy ludzie nie wiedzą co to honor, ciekawe co na to lokalny szef PO , czy nadal będzie dziękował Bieńkowskiej ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-15 21:18:49
Mam nadzieję, że będą przedterminowe wybory, bo po oświadczeniu, że "Polska praktycznie nie istnieje" chyba wszyscy widzą, że jest źle - nawet Ci, którzy bronią tej @#$%*^& rękami i nogami.

Jestem teraz bardzo ciekawa jak wyprą się słów, że Wyborców PIS (czyli również mnie, jak to wielokrotnie powtarzam ;)) jest ponad 40%.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
eintracht 2014-06-15 21:21:44
W Polsce afera za afera leci, zaczynajac od rzadu konczac na
powiatach czy gminach. Najpierw nas rozgrabia a pozniej nastepny rozbior.
".........narod" bearchen https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-15 22:05:45
@kolorowymotylku
Precyzyjnie piszac..
"państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje", a Polskie Inwestycje Rozwojowe to "ch…, dupa i kamieni kupa". Polacy mają w d... Orliki i autostrady".
Bartlomiej Sienkiewicz.

@Arwen
Po co od razu Majdan? Nie stosujmy metod ze wschodu. Przeciez zmierzamy w kierunku zachodu. Tam ludzie mysla. My tez pomyslmy. Wystarczy rozumu uzyc.

@eintracht.

"Pijacki narod" musi w koncu spojrzec na sprawy panstwa trzezwym okiem ;). To jest odpowiedni moment.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-15 22:28:18
Witaj Bearchen:)

Znam niestety całość.
Uważam, że prędzej, czy później dojdzie do wielkich demonstracji. Niestety biorąc pod uwagę wprowadzoną na początku roku ustawę 1066 mamy niewielkie szanse na wywalczenie czegokolwiek.

( http://wpolityce.pl/polityka/183656-dlaczego-rzad-wprowadza-prawo-zezwalaj ace-funkcjonariuszom-obcych-panstw-rozpedzac-demonstracje-w-polsce ).

Zobaczysz Bearchen - teraz zacznie się zrzucanie wszystkiego na brak odpowiednich służb, które uniemożliwiłyby NIELEGALNE nagrania. Już nawet Niesiołowski wydał oświadczenie, że odsłuchiwanie taśm jest nielegalne - cyrk na kółkach, ale po nim, to i tak niczego normalnego spodziewać się nie można.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-15 22:46:55
Tak, bedzie dokladnie tak jak piszesz.
I obawiam sie, ze jeszcze ze 2 kadencje polscy wyborcy sprezentuja PO.
Ja juz wiecej reki do tego nie przyloze.
Staram sie nie popelniac 2 razy tego samego bledu.

Milego wieczorku :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-15 23:31:26
Ja nigdy nie głosowałam na nikogo z PO.

Nie łapię się na frazesy o młodych, wykształconych i z wielkich miast, ponieważ nie potrzebuję żadnego wielkiego miasta do szczęścia, młodość przemija, a wykształcenie nie zawsze mądrości jest równe.

Ja nie mam zamiaru wpisywać się w elektorat ludzi, którzy idą za pustymi frazesami i dobrym pijarem - ludzi, którzy już nie potrafią ukształtować swojej opinii bez TVN i GW.

Jestem Polakiem, jestem Katolikiem - chcę suwerennej Polski i szacunku dla mojej Wiary, niewiele więcej wymagam od rządzących. Niestety obecnie te dwie, podstawowe dla mnie kwestie są całkowicie pomijane przez PO-PSL (czyli partie decyzyjne w Polsce), więc z utęsknieniem czekam na powrót PiS.
Może nie będzie efektownie, może nie będzie medialnie, ale wiem na pewno, że będzie sprawiedliwie i jeżeli pojawi się jakaś afera, to mam nadzieję, graniczącą z pewnością, że usłyszę słowo przepraszam i ta osoba wyleci na zbity r*j ze sprawą sądową na karku.

Pozdrawiam i dobrej nocki:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
crusader 2014-06-16 07:42:34
wtedy kolorowy powstana dwa nowe ministerstwa. Ds. Tragedii Smolenskiej i ds. Wyruchania Putina a poprawy stosunkow z Jamajka, tylko kto zostanie szefem rosortow, bo Macierewicz i Fotyga raczej pobija sie o fotel Prezydenta.. i..
Bedzie! Bedzie zabawa!
Bedzie sie dzialo!
I znowu nocy bedzie malo.
Bedzie glosno, bedzie radosnie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Doradca 2014-06-16 08:12:04
Na portalu też się kroi afera taśmowo podsłuchowa :)


35 i wszystko zrozumiale !

Panie namor czas zeby Pan ujawnij tasmy z rozmow lozy kpiarzy po za forum . Pozdrawiam

Janek64

2014-06-15 01:44:21

36 Janku

Jeszcze nie teraz, na wszystko przyjdzie kiedys odpowiedni czas...;)

Rowniez pozdrawiam.

namoR

2014-06-15 18:28:36


http://limanowa.in/wydarzenia/news;nsa-uznal-skarge-kasacyjnazarzadu-powiatu,18013.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
mari 2014-06-16 08:21:16
kolorowymotylku, to powiedz mi jak PIS załatwiło kupczenie stanowiskami (taśmy Beger)- wyleciał ktoś? Miał ktokolwiek proces karny? Nic się nie wydarzyło z Lipińskim, który sprzedawał stanowiska. A czy ten lekarz, o którym Ziobro powiedział: ten Pan już nikogo życia nie pozbawi- usłyszał chociaż "przepraszam"? od tej najuczciwszej klasy politycznej? A Ci oskarżani o współpracę z SB wytoczyli procesy i MY płacimy im odszkodowania. A powiedz jeszcze czy ktoś poniósł konsekwencje ujawnienia listy naszych tajnych agentów? Zdajesz sobie sprawę ilu z nich straciło życie przez to? Przypomnij sobie wszystkie "obietnice i osiągnięcia PIS".
PIS jest partią wysoce populistyczną, medialną i efekciarską. Powie wszystko żeby tylko dostać się do koryta. Gdzie masz te 3 miliony mieszkań???
I właśnie ze względu na powyższe ludzie głosują przeciw PIS. I mam nadzieję, że oni już nigdy nie trafią do koryta, bo MY będziemy musieli za to znowu zapłacić.
Cała nasza obecna klasa polityczna to kłamcy i obłudnicy. I jak napisał Crusader- powstaną nowe ministerstwa żeby każdemu dać kawałek koryta i zająć się bezmyślnymi medialnymi rozliczeniami z przeszłością. NIKT nawet nie pomyśli o reformie finansów publicznych, bo to by oznaczało utratę "władzy".
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
kpiarz 2014-06-16 09:19:55
To Pan Roman się teraz w podsłuchiwanie bawi:O Powiało grozą8o Teraz czekamy, kiedy pojawią się ciemne okulary i popłynie charakterystyczna linia dialogowa: "Nazywam się Błąd. Roman Błąd. I mam na was taśmy" :D

Wychodzi na to, że z daleka nie tylko lepiej widać ale i słychać:P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Tusik 2014-06-16 10:01:20
Ręce opadają... zawsze wybieraliśmy tzw. "mniejsze zło". Czy zło może być lepsze? - nigdy, może być zawsze tylko gorsze.

Jedno jest pewne: PO rządzi i będzie jeszcze długo rządzić, a przynajmniej tak długo - jak ludzie będą wierzyć "straszeniom" oszołomami z PIS-u. Ile jeszcze będzie musiało wybuchnąć afer, żeby ludzie przejrzeli na oczy, że nie warto straszyć tak PIS-em, bo to co robi PO to - pozwala mu się na "wszystko", ujdzie mu na sucho wszystko, bo ciągle podtrzymuje się "strach" przed PIS-em.

Z drugiej strony, gdyby PIS, na którego większość z nas przecież tu zawsze głosowała, zaczął mówić takim "ludzkim" głosem, bez uprzedzeń do innych, pokazał, że ma "klasę", że potrafi rozmawiać ze wszystkimi, to straszenie PIS-em przestało by mieć już sens. >:-D O:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
joseph9 2014-06-16 11:19:14
Kolorwy motylku, chcesz suwerenności Polski? Bardzo słusznie! Podejrzewam, że każdy by jej chciał tylko czy PiS o nią dba??? A podpisanie traktatu Lizbońskiego... przecież to oni zrobili i właśnie w ten sposób, suwerenność o którą tak chcesz walczyć sprzedali w dużej mierze właśnie twoi wybrańcy.

Ruch Narodowy już zaczął akcję pod sejmem. Gdyby do Warszawy nie było tak daleko... też bym dołączył:)

https://www.youtube.com/watch?v=fPYCzdaYEHU

Podejrzewam, że będzie coraz więcej ludzi tam stało gdy obserwuję ich akcję.

https://www.facebook.com/RuchNarodowy.net

A co do taśm... Wprost nie chce ujawnić źródła... a ja mam swoje przemyślenia. Zapoznajcie się z profilem, Pana Z. Stonogi. Udostępniajcie go bo facetowi trzeba pomóc w akcji:)

https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-16 11:49:49
Mari - głosowanie przeciwko komukolwiek jest największym idiotyzmem na jaki wolny człowiek może sobie pozwolić i jeżeli faktycznie takie sytuacje mają miejsce, to tylko współczuć, że ktoś taki wybiera rząd.

Ustosunkuję się do Twojej wypowiedzi, lecz wcześniej, abyśmy mogły ustalić fakty proszę o odpowiedź:

Ilu tajnych agentów straciło życie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-16 11:59:36
Ja nie lubię się powtarzać, ale uważam, że Katastrofa Smoleńska powinna zostać wyjaśniona - każdemu, kto czuje się Polakiem powinno na tym zależeć, więc nie rozumiem takich przytyków.
Osobiście wystąpienia Pana Macierewicza bardzo mi się podobają, cenię jego wiedzę i jego upór w dążeniu do przeprowadzenia rzetelnego śledztwa.
Jeżeli będzie się starał o fotel prezydenta, a kontrkandydatem będzie chociażby Komorowski - na pewno będzie miał mój głos.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-16 12:14:03
Joseph9 - Ja bardzo cenię Ruch Narodowy i naprawdę widziałabym taką koalicję, bądź partię pokrewną.
Nie wiem natomiast dlaczego, Ruch Narodowy tak nie lubi PiSu i niestety bardzo często czytając coś na stronie Ruchu Narodowego (bo czytam:)) spotykam się z określeniem "pisior", którego używanie uwłacza poziomowi inteligentnego człowieka.
Bardzo mi przykro, że Winnicki nie dostał się do parlamentu UE, bo słyszałam wiele jego wypowiedzi i uważam, że to naprawdę wyjątkowo inteligentny i na poziomie człowiek.

Co do traktatu Lizbońskiego, to niestety Polacy są tak podzieleni, że myślę, iż wyjście z Unii spowodowałyby zamieszki większe, niż na Ukrainie - przykro mi tylko, że nikt nie widzi, jakim kosztem się tam znajdujemy i jaką "pozycję" zajmujemy.

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-16 14:58:37
@Kolorowymotylku,

Bardzo bym chciala wierzyc w to, ze lider PiS na sumieniu ma tylko to, ze "ukradl ksiezyc" w dziecinstwie :).
Ze dzialania tej "krystalicznie czystej" partii uzdrowia nasza chora sluzbe zdrowia, gospodarke, zapewnia miejsca pracy, mieszkania (niekoniecznie 3 mln) i w miare godny byt.
Ze miliony stesknionych za rodzinami i ojczyzna Polakow, powroca do kraju.
Ze winnych upadku panstwa polskiego doprowadza przed Sad(no chyba, ze ex-rzadowi zlodzieje sami zaczna zglaszac sie do prokuratury z obawy przed Panem Prezesem.)
Niestety widzisz.. mimo moich staran... no nie wierze :))/

Na obecna chwile wyglada sytuacja tak, ze mamy teoretyczne panstwo z teoretycznym premierem i prezydentem na czele no i oczywiscie my, (teoretyczni) wyborcy w POPiS-owych okularach wciaz jeszcze.
Twardy orzech do zgryzienia, ale wystarczajaco duzo czasu na zastanowienie, pod warunkiem, ze rzad do dymisji sie nie poda. Jezeli jednak tak sie stanie, czasu jest niewiele, bo Tusk pazerny na wladze i tym razem znajdzie sposob, zeby poderwac wyborcow, chociazby na "zatroskana mine". Reszte zrobia media.

Az sie wierzyc nie chce, ze jeszcze stosunkowo niedawno bo niecale 4 lata temu dumnie wypinal piers przed kamerami wypowiadajac z usmiechem/to nic, ze szyderczym,ale usmiechem/ te oto slowa po wygranych wyborach parlamentarnych:

"Nie ma z kim przegrać wyborów parlamentarnych. Nie ma innej siły niż Platforma, której Polacy mogliby spokojnie powierzyć rządy”.

Rozpisalam sie, chociaz moglam tez jednym zdaniem: "Szl*g czlowieka trafia".

Dziekuje i pozdrawiam wszystkich ;):)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-16 15:20:31
Jaka afera, widziałem właśnie konferencje premiera i nie ma żadnej afery :D Jak zwykle wszystko wyolbrzymiacie 8)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
namoR 2014-06-16 15:26:16
@Doradca
@kpiarz
Z daleka nie tylko widac i slychac lepiej ale rowniez czuc smrod tego bagna...https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png"> 8o ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
namoR 2014-06-16 15:28:18
Drogi Kolorowymotylku
Pieke slowa napislas: "Nie łapię się na frazesy o młodych, wykształconych i z wielkich miast, ponieważ nie potrzebuję żadnego wielkiego miasta do szczęścia, młodość przemija, a wykształcenie nie zawsze mądrości jest równe."

Czas najwyzszy dla nas wszystkich, aby otworzyc oczy i "wysuszyc" to bagno...;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
namoR 2014-06-16 15:35:07
Dla co poniektorych to jest wielkie nic, a dla mnie to dobrze, ze takie rozmowy wyszly na jaw. Jest to chole**ie przykra sprawa i mnie rowniez rece opadaja, tak jak napisal Tusik i szl*g czlowieka trafia, jak napisala bearchen.

Jezeli w ten sposob elita wladzy zalatwia sprawy naszego panstwa, to jest to po prostu tragedia.

Jezeli szef resortu spraw wewnetrznych mowi do kogos tam, ze panstwo istnieje tylko teoretycznie...no to nic mi nie pozostaje jak tylko uwierzyc w jego slowa....

W koncu to On na ten temat chyba wie najwiecej z nas wszystkich i taka recenzja siedmiu lat sprawowania wladzy przez PO chyba jest trafna.

Jezeli szef banku centralnego planuje z kims tam polityke finansowa w ten sposob, zeby jakas tam partia wygrala lub przegrala, a w zamian zada odwolania ministra finasow, to jest to jak najbardziej material dla Trybunalu Stanu.

Zastanawiam sie tez nad tym, jakie znaczenie dla uczestnikow tej "kolezenskiej kolacji" maja slowa "Bog, Honor, Ojczyzna"?

Tak jak pisze bearchen..."Czas otworzyc oczy. Jest juz pozno, ale moze nie za pozno."

Pozdrawiam wszystkich:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-16 15:44:21
Przypuszczam, że w każdym kraju tak wygląda załatwianie spraw, tyle tylko, że w innych krajach nie dają się tak często nagrywać :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
kpiarz 2014-06-16 16:14:28
Dawno temu Pan Marszałek Piłsudski przymierzał się do założenia partii. Na pytanie Pana Hrabiego Skrzyńskiego: "Panie marszałku, a jaki program tej partii?" miał odpowiedzieć: "Najprostszy z możliwych. Bić k*rwy i złodziei, mości hrabio."

Jak widać tych na "k" i "z" namnożyło się w naszej Ojczyźnie, tylko nie ma ich już komu bić. A nawet jak się pojawia ktoś z taką myślą, to się z niego próbuje wariata zrobić. Takie czasy nastały, a społeczeństwo nim zacznie narzekać, niech wie, że bierność też bywa grzechem...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-16 16:23:28
No i stało się to co przewidywałem, naczelny kłamca i matoł RP ogłosił że nic się nie stało, czyli bydło dalej będzie okradać polskie rodziny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
namoR 2014-06-16 16:35:24
...Waszego *lokalnego bagna*, w ktorym sie caly czas "paplacie" i myslicie, ze to jest zabawne i smieszne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-16 16:42:40
Przynajmniej kwaśniewscy mają teraz spokój :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
kpiarz 2014-06-16 17:08:12
Złodzieje i kłamcy byli, są i będą. Tyle, że dawniej to się przynajmniej ukrywali z tym i wstydzili. Za rządów POpaprańców to już nawet rozkradanie i niszczenie własnej Ojczyzny nie jest powodem do wstydu. Ciekawe jak długo naród będzie na to spokojnie patrzył. Ej, zabili ducha w tym naszym narodzie i to skutecznie, ale przecież o to sąsiadom chodzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Doradca 2014-06-16 17:12:59
@ namoR kto się papla w bagienku to się okaże mam nieodparte wrażenie, że jest "ktoś" kto to bagienko z przemyśleniem tworzy. Obym się mylił.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-16 18:24:45
Donald Tusk to kłamca i szmaciarz bez honoru.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Janek64 2014-06-17 04:44:14
@kolorowymotylku bardzo trafne komentarze piszesz tak wlasnie jest z nasza Ojczyzna a my milczymy bo wychylac sie nie wypada bo moze ktos sie obrazi komus nie bedzie po drodze ? chce sie plakac i smaiac za jednym razem co sie dzieje z nasza Ojczyzna? NIEWOLNO NAM MILCZEC!!!Nie mozemy dopuszczac do tego aby rowniez w naszej gminie honorowano pomazancow ktorzy jeszcze nie dawno stawiali pomniki milicjantom a dzisaj zbieraja honory solidarnosciowe za wolna Polske.IM MOWIE STANOWCZE NIE!!CI LUDZIE NIE MAJA ZA GROSZ HONORU!!! manipuluja lokalna spolecznoscia.Tutaj na dole zaczyna sie Najjasniejsza Rzeczypospolita dla nas i nszych przyszlych pokolen nie wolno nam jej zaprzepascic. POMAZANCOW TRZEBA PRZEGNAC JAK NAJSZYBCIEJ. Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Janek64 2014-06-17 04:57:10
"POmazaniec namaszczony na stanowisko przez poprzednia wladze"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
marekmintal 2014-06-17 09:28:07
nieudacznicy życiowi sie odezwały...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-17 09:39:15
A ja to was w ogóle nie rozumiem, najpierw chwalicie jak to pięknie się nasza ziemia limanowska rozwija żeby za chwilę wyzywać rządzących od najgorszych :D a przecież bez ich przyzwolenia ta nasza piękna limanowska ziemia by się tak pięknie nie rozwijała :D Czy może się mylę ? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-17 10:26:19
Piszesz głupoty amstrong, bo wszystkie te inwestycje są z podatków które płaci społeczeństwo Limanowej, a rządzący RP to banda złodziei która okrada polskie rodziny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-17 11:00:13
Arwen pokaż mi takich którzy rządzili w RP i nie kradli ? :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-17 11:03:44
Czyli w/g amstronga mamy nadal pozwalać by szmaciarze bez honoru typu Tusk, Sienkiewicz, Bieńkowska nadal okradali polskie rodziny i mogli uprawiać korupcję.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-17 11:14:53
Czy ja coś takiego napisałem ?? Ja Ci zadałem proste pytanie na które nie umiesz odpowiedzieć i tyle.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-17 11:18:09
amstrong, jedni kradli mało inni dużo, a teraz to są super złodzieje, oszuści i kłamcy , ale jeżeli uważasz że to dobrze że Tusk i jego pieski okradali polskie rodziny to powinieneś się leczyć.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-17 11:20:32
W krajach demokratycznych, a Polska takim rzekomo jest, przyszlosc lezy w rekach wyborocow.
Jezeli ktos okazuje sie raz zlodziejem i kombinatorem, dzialajacym na niekorzysc obywateli i panstwo to sie go od wladzy odsuwa, a nie wybiera ponownie na przywodce.
Sami dalismy przyzwolenie na degradacje panstwa polskiego.
Napluto nam w twarz, ale dla pseudo Premiera to tylko deszcz a wielki skandal dla niego to "przykra sprawa"
Jaka bedzie reakcja narodu? Podejrzewam, ze zadna.
Co najwyzej wymienimy wieksze zlo na mniejsze.

Rzadowa chucpa Popaprancow juz dawno stracila zainteresowanie Polska i Polakami. Ukradli i sprzedali wszystko co sie dalo.
Tylko czekac, jak po kolei zaczna opuszczac kraj.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
konto usunięte 2014-06-17 11:22:05
PO nie ma żadnego honoru ani żadnych hamulców zrobią wszystko by ich od koryta nie oderwać, od soboty trwają manifestacje pokojowe o charakterze wyegzekwowania dymisji rządu Tuska, oczywiście pro PO-wskie media milczą o miasteczku namiotowym słowa nie ma.
polecam obejrzeć:
https://www.youtube.com/watch?v=CTCs_1AkR0g&feature=share&list=UUKlH4RNkBe0_aVhQDozKnYw&index=2

a także POlicyjne prowokacje na pokojowych maifestanów:
https://www.youtube.com/watch?v=vMZjG6b1KY8&feature=youtu.be

żyjemy w kraju absurdu, gdzie jest demokracja?
gdzie ta Wolność? Polska została już tylko w sercach...miejmy nadzieje że nie tylko Narodowców.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-17 11:25:37
A widzisz, wszyscy kradną - a dlaczego ludzie ich cały czas wybierają ?? Przecież cały czas przy korycie są te same mordy. zmieniają tylko barwy. I dlaczego ludzi ich cały czas wybierają ? możesz mi odpowiedzieć na to pytanie. Według mnie lubią być okradani innego wytłumaczenia nie mam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
amstrong 2014-06-17 14:51:42 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
joseph9 2014-06-17 17:20:03
Coraz bardziej uświadamiam sobie że Polska obok demokracji to nawet nie stała. Ten kraj jest Popi.....lony. A ludzie najbardzie, bo jak można być nieswiadomym tego, że ta hołota teraz poprostu wymieni sie stołkami. PO poda sie do dymisji żeby tylko pokazać ludziom że "nastąpiły zmiany" tylko puki nie odsuniemy od władzy PO, PiS, SLD, PSL to nadal nic sie nie zmieni. Ci karirowicze i tak bedą sobie nadal z nami pogrywać. Stołki w sejmie trzeb wymienić na CALKIEM NOWE.

I zacznicie nie tylko pisac na forum ale dyskutowac na ten temat w domach... Uswiadamiac rodziców, ciotki i całe rodziny bo to jest zrozumiałe że starsi nie zawsze szperają po intreneci,e a ich opinia i poglady ograniczają się do "dziennika" w TVP1 o 19:30 albo do Faktów na TVN. Dlatego wyniki wyborów są jakie są (nie mówiąc już o frekwancji
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-18 20:25:11
Taśmy z rozmów między posłanką Samoobrony Renatą Beger a prominentnymi politykami Prawa i Sprawiedliwości.

Slowa Donalda Tuska:

- Jestem poruszony zawartością tych taśm. Dziękuję dziennikarzom, za wspieranie demokracji poprzez ujawnienie kompromitującego przypadku skandalicznej korupcji politycznej jakiej dopuścił się PiS. Miliony Polaków mogły poznać dzięki tym nagraniom kulisy kuchni politycznej kompromitującej obecny rząd - mówił wówczas Tusk.

- Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie muszą się domagać natychmiastowego skrócenia kadencji Sejmu i dymisji rządu Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Donald Tusk, którego cytowała "Gazeta Wyborcza" z 27 września 2006 roku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
KAWULA 2014-06-18 23:14:59
Czytałam pi x drzwi ale pis leży... i to lezy przez kaczyńskiego gdyby nie kaczor i jego porąbane idee i raeklamy.... pis miałby pierwsze miejsce,. no ale puki kaczor jest ich menadzerem to ja bedę głosował na byle kogo tylko nie pis
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Arwen 2014-06-19 13:22:57
No i szmaciarz Tusk zębami złapał się za "koryto" i nie odejdzie po dobroci
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
jeden1 2014-06-19 13:37:17
Chętnie bym przeczytał o rosnącej fali "niewyjaśnionych" samobójstw przydupasów tuska odpowiedzialnych za upadek POLSKI.POnoć w gwiazdach wszystko można wyczytać:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
Julek 2014-06-20 08:13:45
PO to kolejna ekipa po PiS, która wspiera swoje rządy agentami służb specjalnych.

Kto jeszcze ma czyste ręce?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
przemekp3 2014-06-24 23:42:55
LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z CALYM PO PIS CZY PSL A NAWET SLD. GLOSUJCIE NA KNP NA JANUSZA KORWINA MIKKEGO, NIECH KTOS NOWY BEDIZE W RZADZIE, PRZECIEZ OD KILKUNASTU LAT WIDZIMY TE SAME MORDY I JEST CORAZ GORZEJ, DAJMY SZASNE INNYM, POOGLADAJCIE POCZYTAJCIE, NA PRAWDE FACET MA DUZO RACJI. JESLI KTOS GO NIE LUBI SWIETNA ALTERNATYWA JEST RUCH NARODOWY. ALE CO PEWNIE NIE ZAGLOSUJECIE NA SLABE PARTIE??? WOLICIE GLOSOWAC NA PIS ZEBY PO NIE WYGRALO LUB ODWROTNIE!? ODDAJCIE SOWJ GLOS MADRZE... A NIE JAK ZAWSZE NA TYCH SAMYCH MATOŁÓW!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
KaKropka 2014-06-25 09:36:43
@przemekp3 Mając do dyspozycji KNP i RN wolę oddać nie ważny głos.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
joseph9 2014-06-25 09:40:07
KaKropka - CHyba sobie jaja robisz !!!! Widziałe(a)ś RN pod sejmem. Walczą w słusznej sprawie... Ale pewnie twoje media o tym nie mówią.

Przemekp3 - 100% racji. KNP górą !!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
KaKropka 2014-06-25 10:03:53
@joseph9 Nie robię sobie jaj. RN jest ostatnią partią na jaką bym kiedykolwiek zagłosował. Moje media czyli jakie? Chętnie dowiem się co to za media.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
przemekp3 2014-06-26 23:51:51
Jak widać tac ludzie jak Kakropka i pokrewni nigdy na oczy nie przejrzą ale narzekać będą zawsze na co ?? na to co sami powodują swoim ,,nieważnym głosem" bedą narzekać ze w rzadzie klamia ze kradna i ze od kilkunastu lat to samoo.. Masz racje to samo... bo za przeproszeniem jeden z drugim kret***n głosuje na te same partie tylko co dwa lata pis albo po i potem narzeka... Tylko narzekanie wam najlepiej wychodzi, zamiast spróbowac cos zmenic. Bo jak ma byc lepiej skoro politycy wykorzystują waszą głupote i dobrze wiedza co zrobic by ,,glupi narod" dalej na nich zaglosowal. Zamiast ku**wa dociekac kto jest winny afery to beda szukac kuzwa kto to nagral ??!! to jest chore! Wszystko powoli zamiotą pod dywan a dzieki pewnym trikom (wotum zaufania)i tak zdobeda wasze glosy zagłuszając tym samym głosy prawicy.... Lewacyyy...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
bearchen 2014-06-27 00:14:14
@przemekp3

Popieram cie w 100%.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
KaKropka 2014-06-27 07:38:57
@przemekp3 Czekałem na mityczne słowo "lewacy" :) Muszę Cię zmartwić, ale ja ani na PO, ani na PIS nie głosuję. Na pozostałe wymienione partie też nie. Jedyną motywacją, aby iść na wybory i oddać nie ważny głos jest to, aby zwiększyła się frekwencja i małe partie, o w miarę stałym poziomie poparcia nie przekroczyły progu wyborczego (mam na myśli zwłaszcza RN i PSL) Bo tylko one zyskują na niskiej frekwencji.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
misiek196 2014-06-27 09:12:08
Tak naprawdę wszystkie partie głoszą tylko jak to będzie dobrze jak nas wybierzecie, a moim zdaniem prawda jest taka, że w sytuacji w której się w tym momencie znajdujemy nie da się nic zrobić bez zwolnień w sektorze państwowym i ograniczaniu biurokracji, a na to się nikt nie odważy, ponieważ to jednak duża grupa wyborcza. Jak dla mnie to na głos zasługiwał by ktoś, kto wreszcie powiedział by prawdę, że teraz nie zrobię, że będzie lepiej, ale postaram się zrobić wszystko by nie było gorzej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Afera tasmowa. Beda przedwczesne wybory??
filutek 2014-06-27 09:53:39
@ przemekp3 Korwin już był w sejmie, zrobił rozpierduche i ludzie z niego wyleczyli się na cztery kadencje sejmowe. Teraz młode pokolenie, które o tym nie wie myśli, ze to mędrzec.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na kontakt@limanowa.in