14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 17.02.2016

Oferta pracy: Pracownik biurowy - asystentka właściciela firmy

Adres: Limanowa URL: http://www.blachmix.pl/ Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

Oferta pracy :Blachmix

Pracownik biurowy - asystentka właściciela firmy, zakres obowiązków:

-Prowadzenie kluczowej korespondencji firmy Blachmix.

-Weryfikacja podpisywanych umów - współpraca z kancelarią prawną, negocjowanie warunków

-Rejestrowanie wszystkich działań w systemie CRM Berberis (maile, oferty, rozmowy telefoniczne)

-Udział lub koordynacja przydzielonej części projektów

-Współpraca z pozostałymi działami i spółkami

-Sporządzanie notatek ze spotkań wewnątrz firmy

-Udział w spotkaniach biznesowych

-Tłumaczenia ustne i pisemne z języka angielskiego

-Umawianie właściciela firmy na spotkania

-Przygotowywanie i weryfikacja materiałów i dokumentów na spotkania

-Codzienne wykonywanie nowych zadań zleconych przez właściciela firmy

-Redagowanie pism w imieniu właściciela firmy

-Organizacja wyjazdów służbowych właściciela firmy:

-Przygotowywanie dokumentacji przetargowej:

• pilnowanie terminów

• przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowej,

• pilotowanie etapu rozpatrywania ofert

-Wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez właściciela firmy i kierownika

Wymagania :

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- wykształcenie wyższe

- zdolności organizacyjne i interpersonalne

- bardzo dobra obsługa komputera - programy z pakietu office: Word, Excel

- umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie

- umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

- komunikatywność, odpowiedzialność

-wysoka kultura osobista i zaangażowanie

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-pracę w przyjaznej atmosferze

-możliwość rozwoju zawodowego

-umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty prosimy przesyłać na adres: paulina@blachmix.pl

Wyświetleń: 2378