17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 31.07.2021

Zatrudnimy Montażystów Pergoli Tarasowych na start od 5 000 zł na ręke

5000zł
Adres: Szczyrzyc Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Prężnie rozwijająca się firma, zajmująca się sprzedażą i montażem nowoczesnych pergoli tarasowych i bram garażowych, przyjmie do pracy dwóch montażystów. Praca będzie polegała na wyjazdach na pomiary i montaże. Nienormowany czas pracy. Oferujemy bardzo dobre warunki.

Wymagania i zakres obowiązków:

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy Kat ''B''
  • Dyspozycyjność - praca wyjazdowa na terenie Polski
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki - podpinanie automatyki do bram i konstrukcji aluminiowych
  • Rozładunki i załadunki

Oferujemy:

  • Szkolenia wdrażające
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na start od 5 000 zł netto na ręke

Numer kontaktowy: 696 146 070

Wyświetleń: 758