Baner Baner
10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 14.09.2017

Sprzedawca - GDM Partner w Biurze

Adres: Mszana Dolna URL: http://gdmpwb.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

GDM | Partner w Biurze |

Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawca.

Forma zatrudnienia |umowa o pracę-pełny etat.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • doświadczenie przy obsłudze klienta

  • doświadczenie w branży handlowej na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w branży biurowo-szkolnej

  • dobra znajomość komputera- pakietu MS Office

  • mile widziana obsługa ksera od A4-A3

  • dokładność

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Zarejestrowanie w Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta według standardu firmy
  • Obsługa programu handlowego, i kasy fiskalnej
  • Rozładunek towaru
  • Dbanie o estetyczny wyglądu właściwy sposób ekspozycji towaru
  • Praca dwuzmianowa

Pełne CV ze zdjęciem należy przesłać na adres mailowy: ksiegowosc@gdmpwb.pl lub osobiście w siedzibie firmy

Lokalizacja: Mszana Dolna

Nazwa: 'GDM Partner w biurze' Dulęba Sp. J.

Adres: ul. Starowiejska 77, 34-730 Mszana Dolna

Tel: 183310214

Email: ksiegowosc@gdmpwb.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez 'GDM Partner w biurze' Dulęba Sp. J.

z siedzibą w Mszanie Dolnej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Wyświetleń: 3795