10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 30.01.2023

Zatrudnie osobę do wyrobu pieczatek.

Adres: Starowiejska 77 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Zatrudnię osobę na stanowisko: wyrób pieczątek i laminatów grawerskich.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość komputera
  • Bardzo dobra znajomość programu : Corel Draw
  • Mile widziane umiejętności w obsłudze ksera, laminowania, bindowania

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za przyjęte zlecenia- od przyjęcia do procesu sprzedaży
  • Obsługa ksera od A4-A3
  • Obsługa klienta
  • Wyrób pieczątek, laminatów grawerskich

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)"

CV ze zdjęciem prosimy składać mailowo, bądź w siedzibie firmy:GDM Partner w biurze Dulęba-Sp.j.ul. Starowiejska 77 34-730 Mszana Dolna

Wyświetleń: 1867