Piątek, 28 stycznia
Agnieszka, Julian, Walery, Karol, Tomasz, Karina, Lesław

znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Zatrudnię na stanowisko Magazynier / Pakowanie paczek do wysyłki

Wystawiono przez: dalab Ogłoszenie aktywne: 13.01.2022 - 03.02.2022
Cena 1 zł
Lokalizacja Słopnice
Zadzwoń 663285287

Osoba Label
Adres Słopnice 837
Wymiar pracy Pełny etat

E-mail Zaloguj się aby zobaczyć e-mail użytkownika.
URL brak danych
Typ umowy Umowa o pracę

Firma „LABEL” specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych środków czystości oraz chemii samochodowej. Działamy na rynku polskim od 2007 roku.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier / Pakowanie paczek do wysyłki

Miejsce pracy: Słopnice

Rodzaj pracy: Praca stała, w pełnym wymiarze godzin

(poniedziałek - piątek 8-16.00)

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie dostaw
  • wykładanie towaru w magazynie
  • kompletowanie zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • bieżące prace porządkowe

Nasze oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość systemu Comarch OPTIMA
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • dokładność i systematyczność
  • prawo jazdy kat. B

CV można przesłać drogą elektroniczną na adres biuro@label.net .pl lub złożyć osobiście w firmie w Słopnicach.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 1573
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in