7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 04.10.2022

ZATRUDNIĘ NA STANOWISKO: ASYSTENT PROJEKTANTA

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Biuro projektowe „KONSTRUKT” Andrzej Jasica poszukuje osoby na stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA

Opis stanowiska:

- przygotowywanie dokumentacji projektowej

- kontakt z klientami i inwestorami

- uzyskiwanie uzgodnień i decyzji administracyjnych

Wymagania:

- znajomość pakietu Office

- umiejętność pracy w zespole

- komunikatywność i rzetelność

- mile widziana znajomość środowiska AutoCAD, doświadczenie w biurze projektowym lub doświadczenie w pracy w organach administracji architektoniczno- budowlanej

Zainteresowanych podjęciem pracy na ww. stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres: konstrukt76@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 600 219 946

Wyświetleń: 1243