Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 12.01.2021

Zatrudnię asystenta/asystentkę biura tłumaczeń

Adres: Tymbark Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Miejsce pracy: Tymbark

Rodzaj pracy: 4 dni w tygodniu praca zdalna + 1 dzień w biurze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

wykonywanie czynności związanych z tłumaczeniami ustnymi i pisemnymi;

prowadzenie strony internetowej;

sprawowanie pieczy nad dokumentacją firmy;

ewidencja zleceń;

ewidencja płatności;

prowadzenie korespondencji;

archiwizację dokumentów;

wspieranie projektów prowadzonych przez tłumaczy;

przygotowywanie oraz weryfikacja tekstów;

Praca z zasobami Translation Memory

NAJWAŻNIEJSZE WYMAGANIA:

dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, poczty elektronicznej oraz sprzętu biurowego;

adekwatność, wysoki poziom kultury osobistej;

motywacja do pracy;

zaangażowanie w realizowanie powierzonych obowiązków;

zdolności analityczne;

doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;

umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań;

niezależność i dyspozycyjność;

mile widziani absolwenci/studenci filologii rosyjskiej/ukraińskiej

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:

konkurencyjne warunki zatrudnienia;

możliwość niemalże nieograniczonego rozwoju zawodowego;

ciekawa i stabilna praca;

W zgłoszeniach lub przesyłanych CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

CV ze zdjęciem proszę kierować na adres mailowy fuha1@op.pl

Wyświetleń: 764