8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 31.08.2018

STOLARZ

Adres: Limanowa URL: https://drekon.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

DREKON – producent balustrad i mebli z drewna, toczenie w drewnie.

www.drekon.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko stolarz.

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych (podstawowe maszyny typu: grubościówka, wyrówniarka, frezarka, szlifierka, piła)

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  • pracę na miejscu w zakładzie (bez delagacji)

  • stałą pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne zarobki

Szczegóły oferty zostaną przedstawione podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV w siedzibie firmy na ul. Fabrycznej 11 w Limanowej (budynek DDD Podłogi Ściany Drzwi) lub ewentualnie na adres email biuro@drekon.pl.

Wyświetleń: 884