10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 01.10.2019

Sprzedawca - salon oświetlenia - praca od zaraz

12345zł
Adres: ul. Tarnowska 9d Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Centrum Elektryczne ELEKTRET - firma działająca na rynku od 1992r. Działamy w branży elektrycznej. Obsługujemy klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych.

Oferujemy pracę na stanowisku - Sprzedawca

Obowiązki:
Obsługa klienta

Dbanie o stanowisko pracy

Wymagania:
Dobra organizacja pracy własnej
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Umiejętność obsługi komputera
Mile widziane:
doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
zatrudnienie na umowę o pracę
jednozmianowy system pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego

Do CV prosimy o dołączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje z CV prosimy przesyłać na adres e-mail:
salon.rabka@elektret.pl
lub kontakt osobisty pod adresem ul. Zakopiańska 6b, Rabka Zdrój, lub kontakt telefoniczny 504 249 172

Wyświetleń: 209