Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 09.08.2019

SPECJALISTĘ D/S HANDLOWYCH

Adres: RABA NIŻNA 208 URL: http://www.andrew.net.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Specjalista ds. HANDLOWYCH

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za;

przekazywanie zleceń na produkcję,

utrzymywanie kontaktów z klientami Polskimi oraz Anglojęzycznymi,

realizowanie sprzedażowych,

utrzymywanie bieżących i nawiązywanie nowych relacji biznesowych z klientami,

przedstawienie oferty handlowej klientom,

Nasze wymagania wobec kandydatów:

dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

minimum wykształcenie średnie,

mile widziana znajomość programu COMARCH ERP OPTIMA ,

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność,

nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

umiejętność pracy w grupie,

dyspozycyjność,

sumienność,

Oferujemy w zamian:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

właściwe dla stanowiska narzędzia pracy,

możliwość rozwoju zawodowego,

wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:

667 750 004

oraz przesłanie CV na adres e-mail:

d.mikolajcik@andrew.net.pl

Prosimy o zawarcie CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych prze zemnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż Administratorem moich danych osobowych jest F. H. U. ANDREW s.c. Raba Niżna, 34-730 Mszana Dolna, Polska

Wyświetleń: 226