Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 27.01.2020

Specjalista techniczno – handlowy

2zł
Adres: ul. Kościuszki 112 URL: http://www.introl.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista techniczno – handlowy

Miejsce pracy: Limanowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Wsparcie klientów i udzielanie informacji nt. produktów sprzedawanych w dziale,
  • Wsparcie działań sprzedażowych i obsługa zamówień.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B,

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę
  • Pracę w godzinach od 8:00 do 16:00 pn-pt
  • Pracę w oddziale firmy w Limanowej
  • Pakiet szkoleń w kraju lub zagranicą
  • Pracę przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się Grupie
  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Karta Multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet socjalny

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@introl.pl

Wyświetleń: 1250