9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 19.02.2021

Specjalista ds. kadr i płac

Adres: Kamienica 1000 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Firma ZIBUD Sp. z o.o Sp.k zatrudni osobę na samodzielne stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac:

Twój zakres obowiązków

-Sporządzanie list płac, dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,

-Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą,

-Rozliczanie umów cywilnoprawnych, naliczanie wynagrodzeń,

-Rozliczanie z Urzędem Skarbowym, Urzędem Pracy, OHP

-Sporządzanie deklaracji do ZUS,  PFRON, kontrola deklaracji GUS

-Prowadzenie administracji kadrowej, obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

-Prowadzenie nadzoru BHP (w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych, wypadków),

-Sporządzanie raportów i zestawień według potrzeb Zarządu,

-Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy

Nasze wymagania

-Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-Biegła znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

-Znajomość programów kadrowych ( Płatnik, mile widziana Enova), obsługi pakietu MS Office

-Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

-Dokładność i systematyczność,

-Umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: praca@zibud.com.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27
kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o
ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, zwanym dalej
RODO)”

Wyświetleń: 941