10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 24.04.2019

Restauracja Perła Galerii Zatrudni Kucharza

17zł
Adres: Mszana Dolna Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

            RESTAURACJA PERŁA GALERII

                   ZATRUDNI   KUCHARZA

Restauracja Perła Galerii  w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do współpracy osoby na stanowisko - KUCHARZ.

Obowiązki:

• Przygotowywanie i serwowanie posiłków zgodnie z obowiązującymi recepturami

• Przestrzeganie norm i standardów HACCP

• Estetyczne i prawidłowe prezentowanie potraw

• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w zawodzie kucharza

• Wykształcenie gastronomiczne

• Kreatywność, pomysłowość, energia i pasja do gotowania

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Dyspozycyjność i chęci do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy

• Książeczka sanepidowska lub orzeczenie do celów sanitarno – epidemiologicznych

Zapewniamy komfortowe warunki zatrudnienia:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowę o pracę

• Pracę w nowoczesnej kuchni

• Pracę ciekawą i pełną wyzwań

• Miłą i przyjazna atmosferę

• Szkolenia

Dołączając do Naszego zespołu zdobędziesz wyjątkową szansę na rozwój osobisty oraz zawodowy.

Zachęcamy do przesyłania CV na adres email: manager@firmapema.pl

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: „Oświadczam, iż jest mi wiadome, że Administratorem przekazanych przeze mnie danych osobowych jest: F.G.P PeMa s.c P.Cichórz,M.Witkowska-Cichórz, z siedzibą ul.Ogrodowa 21,34-730 Mszana Dolna, właściciel Restauracji „Perła Galerii”,a dane przeze mnie przekazane będą przetwarzane w zakresie i czasie uzasadnionym prowadzonym procesem rekrutacyjnym.”

Wyświetleń: 245