Baner Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 07.08.2019

Recykling, pracownik fizyczny, Belgia

48zł
Adres: Gliwice Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa zlecenie

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta - firmy z Belgia- poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Belgia, Lommel
Start pracy: wrzesień 2019

Twoje obowiązki:
-recykling kabli- cięcie, rozbijanie i wrzucenie kabli do maszyny
-segregacja elementów metalowych

Oferujemy:
- polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.
- stałe godziny pracy- 40 godz./tydz.,
- terminowe wypłaty miesięczne
- zakwaterowanie (odpłatnie) i samochód służbowy lub zwrot kosztów dojazdu zgodnie z obowiązującym ryczałtem (dla osób korzystających z własnego samochodu)

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego min. poziom A2
- prawo jazdy kat. B
- chęć do nawiązania dłuższej współpracy

Aplikuj już dziś p.rzepka@derksen-polska.pl lub +48 517 491 707.

Wyświetleń: 295