7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 17.05.2020

Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Samozatrudnienie

Firma Delmeg - bezpośredni partner Orange Polska - prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie Klientów w wyznaczonym regionie w tym praca d2d,

- praca z Klientem Orange, promowanie usług,

- promocja oraz sprzedaż usług światłowodowych Orange,

- prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż,

- raportowanie wyników pracy do Koordynatora.

Oczekujemy:

- przedsiębiorczości, otwartości na wyzwania, komunikatywności,

- zaangażowania w realizację postawionych celów,

- ambicji do poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii telekomunikacyjnych,

- podstawowej znajomości obsługi komputera,

- mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaż.

Oferujemy

- umowę zlecenia lub współpracę b2b,

- atrakcyjne wynagrodzenie, liczne premie oraz systemy motywacyjne,

- pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

- pakiet szkoleń,

- wsparcie doświadczonych managerów.

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@delmeg.pl

Wyświetleń: 878