10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 10.05.2019

/PRAKTYKA/STAŻ Kucharz Kelner

Adres: Limanowa URL: https://business.google.com/site/l/15468572908269904025?hl=pl Wymiar pracy: Praktyka/staż Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

F.H.U.G ZBOJNICKA w Limanowej
Zatrudni do pracy na stanowisko: Kelner.
Miejsce pracy: Limanowa.

Zakres obowiązków:
  • podawanie menu,
  • udzielanie informacji na temat potraw i napojów, doradzanie w wyborze
  • przyjmowanie zamówienia
  • przyjmowanie zapłaty
  • wydawanie reszty
  • dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie
Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • otwartości, umiejętności obsługi Gościa
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielności umiejętności podejmowania decyzji, zaangażowania
  • dyspozycyjność

Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: zbojnickagospoda@gmail.com lub kontakt telefnoiczny .

Wyświetleń: 299