10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 29.01.2020

Pracownik produkcji – karma dla zwierząt – praca blisko granicy

5zł
Adres: Drezno Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m) – karma dla zwierząt – praca blisko granicy

Miejsce pracy: Drezno (Saksonia)

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie mokrej karmy dla zwierzątKrojenie mięsa i przekładanie do pojemników

Odważanie produktów

Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

Umiejętność pracy w zespole

Wytrzymałość fizyczna

Prawo jazdy kat. B

Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 9,66€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie

Przyjazny system zaliczek

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie za 100 € miesięcznie ok. 15 minut drogi od zakładu pracy

Kontakt

Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.Biuro Opole504 969 041

Wyświetleń: 238