7°   dziś 11°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 19.11.2020

PRACOWNIK / PRACOWNICA PRALNI

Adres: ul. Łososińska 32A, 34-600 Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Największa i najnowocześniejsza Pralnia w południowej Polsce zatrudni osobę do pracy na STAŁE. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku.

 Wymagania:

  • Otwartość na nowe wyzwania i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność i miłe usposobienie

  • Sumienność i punktualność

  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń pralniczych

  •  Sortowanie i pakowanie prania,

  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

  • Zachowanie dobrej atmosfery w pracy

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie (okres próbny i przedłużenie umowy),

  • Pracę na najnowocześniejszym sprzęcie,

  • Sympatyczną atmosferę pracy,

  • Szkolenia pracownicze i możliwość awansu.

  • Stałe wynagrodzenie + premie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@simplyq.pl

Wyświetleń: 5193