9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 15.11.2020

Pracownik magazynu - sklep internetowy

3000zł
Adres: Mszana Dolna Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Poszukiwany: Pracownik magazynu - sklep internetowy

Miejsce pracy: Mszana Dolna, ul. Piłsudskiego

NASZA OFERTA:
- stabilne zatrudnienie i pensja na czas
- zatrudnienie "od zaraz"
- możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera pracy
- wynagrodzenie podstawowe na początek 2800 - 3000 zł brutto
- praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

TWOJE ZADANIA:
- obsługa zamówień sklepu internetowego z branży technicznej (narzędzia, materiały ścierne, polerskie)

- kompletowanie zamówień, pakowanie przesyłek
- przygotowanie towaru, utrzymanie czystości na stanowisku pracy

WYMAGANIA:
- biegłość w obsłudze komputera
- umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania informacji
- prawo jazdy kat. B
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
- dobra organizacja pracy
- mile widziana umiejętność wykonywania oraz obróbki zdjęć (fotografia produktowa)

Praca na pełny etat.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tel. kontaktowym na adres: biuro@abreo.pl

Do CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Wyświetleń: 1313