Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 02.09.2017

Zatrudnię - Pracownik fizyczny

Adres: Szczyrzyc URL: http://didexstal.pl Wymiar pracy: - Typ umowy: -

PRACOWNIK FIZYCZNY Miejsce pracy: Szczyrzyc (40 km od Krakowa)
Opis stanowiska:
● Obróbka materiału;
● Tworzenie elementów konstrukcji stalowych;

 Wymagania:
● Pracowitość;
● Punktualność;
● Doświadczanie nie jest wymagane;
● Dobra organizacja własnej pracy;
● Dobra współpraca w zespole;
● Staranność w wykonywaniu zadań;
● Odpowiedzialność za rezultaty pracy;

Oferujemy:
● Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
● Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania;
● Możliwość rozwoju: szkolenia, kursy;
● Premię kwartalną;
● Możliwość awansu;
● Przyjazna atmosfera;
● Wdrożenie pracownika;
● Dostosowanie trybu pracy do pracownika:
◄Praca na cały etat- możliwość pracy w systemie dziennym lub nocnym;
◄ Praca na część etatu- elastyczne godziny pracy, praca w systemie dziennym lub nocnym;

Wyświetleń: 2232