Baner
10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 26.05.2020

Pracownik biurowy-sprzedawca

1zł
Adres: ul.Jabłoniecka 10 Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

Pracownik biurowy- sprzedawca

Zatrudnię osobę na stanowisko pracownik biurowy- sprzedawca

Wymagania:

- sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office oraz poczty elektronicznej

- dobra organizacja pracy

- wykształcenie średnie

- komunikatywność

- mile widziane doświadczenie w pracy

Zakres obowiązków:

- udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej

- wystawianie faktur

- obsługa poczty e-mail

- dbanie o dobry wizerunek firmy

- nadzór nad obiegiem zamówień

Oferyjemy:

- pracę w stabilnej i cenionej firmie

- możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

- sympatyczną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: boguslaw.biedron@op.pl lub kontakt pod nr telefonu: 511204047

CV powinno zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko "Pracownik biurowy-sprzedawca" przez administratora danych Firme "STOLBOG" . Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jak również, że dane osobowe podaję dobrowolnie"

Wyświetleń: 1144