PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY | MSZANA DOLNA | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
limanowa.in
Wtorek, 23 maja, Emilia, Iwona, Leoncjusz, Michał, Renata
Rejestracja »
2017-05-02

PRACOWNIK BIUROWY W DZIALE SPRZEDAŻY

Kontakt:   602579192

Pracownik biurowy w dziale zaopatrzenia i handlu

Opis stanowiska:

- nadzór nad obiegiem dokumentów,

- weryfikacja merytoryczna faktur zakupowych,

- przyjmowanie i realizacja zamówień,

- wystawianie upoważnień,

- przyjmowanie i rozdysponowanie na magazyny materiałów budowlnych

Wymagania:

- obsługa komutera

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • premia miesięczna zależna od wyników,

CV wraz z klauzulą  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" prosimy przesłać na adres e-mail: omega_sj@interia.pl

Lokalizacja:
MSZANA DOLNA
Ważne do:
2017-05-23
Tel:
602579192
Wystawił:
Ilość wyświetleń:
1008
Wyślij PW
Intersiec wiosna
X
Topcezar