17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 31.07.2019

PRACA W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM-SPRZEDAWCA,MAGAZYNIER

Adres: KRAKOWSKA 67A URL: http://lim-cars.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: -

Poszukujemy sprzedawcy i magazyniera do sklepu motoryzacyjnego (wymagana znajomość branży motoryzacyjnej)

Opis stanowiska
·        realizacja założonych celów sprzedażowych,
·        dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
·        utrzymywanie kontaktów z klientami,
Wymagania
·        umiejętność organizacji własnej pracy;
·        znajomość obsługi komputera.

Oferujemy
·        premia uzależniona od wyników sprzedaży;
·        narzędzia niezbędne do pracy;

.       wdrożenie i przygotowanie do pracy;

.      Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia oraz efektu pracy .

Proszę o wysyłanie CV na kosciuszki@lim-cars.pl lub kontakt tel 602571037

Koniecznie prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie
pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych
procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i
Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych -RODO)”.

Wyświetleń: 5807