14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 17.03.2023

Praca w E-commerce "Baselinker"

Adres: 34-642 Dobra Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Poszukujemy specjalisty ds. e-commerce do zarządzania i rozwoju kilku naszych sklepów internetowych z naturalnymi produktami dla zdrowia, urody. Nasza firma jest dynamicznie rozwijającą się organizacją w branży e-commerce. Szukamy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu sklepami internetowymi oraz umiejętnościami w obsłudze systemów sklepowych i platformy Baselinker.

Obowiązki: Zarządzanie i rozwój kilku naszych sklepów internetowy.

Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. e-commerce lub podobnym

Znajomość systemów sklepowych oraz platformy Baselinker

Umiejętność zarządzania i rozwijania sklepów internetowych

Zdolność do tworzenia działań promocyjnych, kampanii reklamowych, itp.

Znajomość tworzenia projektów 3D dla produktów będzie dodatkowym atutem

Zdolność do pracy w zespole oraz umiejętność samodzielnej pracy

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Konkurencyjne wynagrodzenie.

Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość pracy w zgranym zespole

Jeśli jesteś zainteresowany/-a naszą ofertą, prześlij swoje CV oraz portfolio zawierające projekty, które uważasz za swoje najlepsze.                                      W temacie e-mail proszę wpisać CV"Baselinker" biuro@coffee501.pl

Wyświetleń: 1707