17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 17.03.2023

Praca w E-commerce. Pakowanie paczek.

123456zł
Adres: DOBRA Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Poszukujemy pracowników do pracy w bardzo szybko rozwijającej się firmie w branżyE-commerce, do pomocy w obsłudze sklepu internetowego z naturalnymi produktami dla zdrowia, urody i domu itp. Jesteś spostrzegawczy?, potrafisz szybko,samodzielnie podejmować decyzje, potrafisz pracować w zespole,jesteś kreatywny. Aplikuj i rozpocznij z nami z nami pracę.

Zadania:- przyjmowanie i sprawdzanie dostaw;- rozkładanie towaru na półkach;- pakowanie paczek;- utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Oczekiwania:- uczciwość,- sumienność,- zaangażowanie,- odpowiedzialność,- umiejętność pracy w zespole,- chęć i łatwość uczenia się,- prawo jazdy kat. B,- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,- osoba bez nałogów,- dobra organizacja własnej pracy.

Oferujemy:- pozytywną atmosferę w pracy w miłym zespole;- wdrożenie na stanowisko pracy i niezbędne przeszkolenie;- możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze godzin po okresie próbnym.

CV wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy. Bardzo prosimy również napisać kilka zdań od siebie, dlaczego chciałbyś / chciałabyś u nas pracować, dlaczego ta oferta Cię zainteresowała. W temacie e-mail proszę wpisać HAPPY-DELIVERY aplikacja.biuro@happydelivery.pl

Wyświetleń: 5625