Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 19.05.2019

Praca w Drukarni

1700zł
Adres: Stawowa 33A URL: http://demur.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Nowoczesna drukarnia z Mszany Dolnej specjalizująca się w produkcji dekoracji ściennych, poszukuje osoby do przyuczenia na stanowisko - operator drukarki wielkoformatowej

Opis stanowiska:
- obsługa urządzeń drukujących i introligatorskich
- realizacja bieżących zamówień
- pakowanie i przygotowanie do wysyłki

Wymagania:
- zaangażowanie i zapał do pracy
- obsługa komputera
- dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność

Oferujemy:
- pełne szkolenie
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- miłą atmosferę i przyjazne warunki pracy

Z uwagi na specyfikę pracy preferowany mężczyzna.
Mile widziana osoba do 30 roku życia, zarejestrowana w urzędzie pracy lub z możliwością rejestracji, zameldowany w powiecie limanowskim. Tryb pracy 8 godzin, pon-pt. w godzinach 7:30-15:30

Wyświetleń: 595