17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 10.09.2020

PRACA - SPRZEDAWCA

5500zł
Adres: ul. Krótka 6, Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Firma Handlowo Usługowa Celmet zajmuje się sprzedażą profesjonalnych elektronarzędzi, maszyn i narzędzi ogrodniczych, spawarek, odzieży BHP, pneumatyki oraz techniki warsztatowej.

Poszukujemy osoby na stanowisko SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa klientów sklepu, kontakt telefoniczny i mailowy z kontrahentami.

Wymagania:

-znajomość branży technicznej i ogrodniczej

-komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-wysoka kultura osobista i zaangażowanie

-prawo jazdy kat. B

-mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawca

Oferujemy:

-umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-pracę w przyjaznej atmosferze

-możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia

Oferty prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@celmet.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Handlowo Usługowa Celmet Krzysztof Piszczek, z siedzibą ul. Krótka 6, 34-600 Limanowa, NIP: 7371078069 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Wyświetleń: 11633