Baner Baner
7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 15.10.2021

praca - Specjalista ds. sprzedaży

Adres: ul. Węgierska 119, 33-300 Nowy Sącz URL: https://www.morapel.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Opis stanowiska

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bieżące prowadzenie dokumentacji z działań handlowych
  • kształtowanie i realizowanie  strategii sprzedaży i marketingu
  • koordynacja wysyłek i działań logistycznych
  • praca stacjonarna

Wymagania

  • pozyskiwanie oraz nawiązywanie relacji handlowych z klientami
  • telefoniczna obsługa klientów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu

Oferujemy

  • podstawę oraz premie bez ograniczeń uzależnione jedynie od Twojej chęci do pracy
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • praca w godzinach 8-16, pn-pt
  •  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Morapel Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Informujemy, że Administratorem danych jest firma Morapel Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.
Wyświetleń: 1573