Baner
7°   dziś 10°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 09.12.2019

Praca - magazynier - pakowanie paczek (dla mężczyzn)

20zł
Adres: bulwary 13 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Firma PICHER poszukuje pracownika (mężczyzny)  na stanowisko magazynier (pakowanie paczek) .

Firma specjalizuje się w sprzedaży internetowej. Firma zlokalizowana jest w centrum Limanowej, działamy od roku 2015.

Oferujemy:

- stała prace od 8:00-16:00 (pon-pt)

-wynagrodzenie 20zł netto/h (na rękę na początek) około 180h w miesiącu

-Na początek umowa zlecenie, możliwość podpisania umowy o prace na pełen etat( po miesiącu pracy)

-miła atmosferę

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B

-Mężczyzna

-min. Wykształcenie średnie

-kultura osobista

-zaangażowanie

Obowiązki:

-Przygotowanie przesyłek do wysłania

-Pakowanie paczek

-Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

-Wydanie paczek kurierowi

-Rozpakowywanie dostawy

Praca łatwa.

CV wraz z zdjęciem proszę wysyłać na adres email: picher.pl@gmail.com

Do CV proszę dołączyć świadectwo ukończenia szkoły

Wyświetleń: 9616