Baner Baner
8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 11.10.2018

Praca na stanowisku OPERATOR PIŁY PANELOWEJ I OKLEINIARKI

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

BETA
Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej płyt,frontów meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki płyt i blatów oraz cięcia płyt na zlecony wymiar wraz z oklejaniem krawędzi. Asortyment zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz w
takich miejscach jak: kuchnia, salon, łazienka, garderoba oraz wielu innych pomieszczeniach.

Miejsce pracy: Limanowa

Zakres obowiązków:
- obsługa oraz kontrola pracy maszyny (do przyuczenia)
- nadzór nad jakością wykonywanych elementów,
- utrzymanie w czystości stanowiska pracy,
- efektywna realizacja zleceń produkcyjnych,
- praca dwuzmianowa

Oczekujemy:
dyspozycyjności
zaangażowania w wykonywane obowiązki
zapału i chęci do pracy
dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
pakiet szkoleń
wsparcie Zespołu i Przełożonego
możliwość dodatkowych godzin

Wyświetleń: 676