17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 18.09.2018

Praca na stanowisku OPERATOR PIŁY PANELOWEJ I OKLEINIARKI

Adres: ul. Orkana 6 34-600 Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

BETA
Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej płyt,frontów meblowych, blatów kuchennych oraz akcesoriów meblowych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki płyt i blatów oraz cięcia płyt na zlecony wymiar wraz z oklejaniem krawędzi. Asortyment zawiera produkty niezbędne do produkcji mebli oraz wyposażenia wnętrz w
takich miejscach jak: kuchnia, salon, łazienka, garderoba oraz wielu innych pomieszczeniach.

Miejsce pracy: Limanowa

Zakres obowiązków:

- obsługa oraz kontrola pracy maszyny (do przyuczenia),

- nadzór nad jakością wykonywanych elementów,

- utrzymanie w czystości stanowiska pracy,

- efektywna realizacja zleceń produkcyjnych,

- praca dwuzmianowa

Oczekujemy:

dyspozycyjności

zaangażowania w wykonywane obowiązki

zapału i chęci do pracy

dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

umowę o pracę,

możliwość rozwoju zawodowego,

pakiet szkoleń

wsparcie Zespołu i Przełożonego

możliwość dodatkowych godzin

Wyświetleń: 804