Baner
7°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
Dodane: 12.10.2021

Praca na produkcji

Adres: Tymbark 156, 34-650 Tymbark URL: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=4d42861ff0bd490a9be0db0322a64b9c Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

AKTUALNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO:

Pracownik produkcji
W LOKALIZACJI: Tymbark (pow. limanowski)

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości produkcji i dbanie o zachowanie standardów obowiązujących w zakładzie produkcyjnym.

KLUCZOWE ZADANIA:
  • nadzór nad procesem produkcyjnym
  • obsługa i kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie zaleceń i procedur na wydziale produkcji
  • dbanie o wysoką jakość wytworzonych produktów
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy
SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:
  • cechuje Cię odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie
  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania
  • jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym wg. harmonogramu
  • chcesz zdobywać wiedzę z zakresu obsługi maszyn produkcyjnych
  • masz doświadczenie na analogicznym stanowisku lub chcesz je zdobyć

ZAPEWNIAMY:

  • możliwość pracy z markami branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów
  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • długą listę benefitów pozapłacowych, min. opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny, dofinansowanie do karty sportowej, nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, dofinansowanie do posiłków w pracy, bony i paczki świąteczne.
Wyświetleń: 1992