10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 04.09.2018

KIEROWCA KAT. B

Adres: Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

PRACA DLA KIEROWCY KAT B

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat.B

Oferujemy zatrudnienie  na umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem.

Wymagania:

Komunikatywność i miłe usposobienie

Sumienność i punktualność

Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

 Załadunek i wyładunek na miejscu i u klienta

 Przewóz

Zapewniamy:

Stabilne zatrudnienie (okres próbny i przedłużenie umowy),

Sympatyczną atmosferę pracy, bo wtedy pracuje się najwydajniej

Stałe wynagrodzenie + premie,

Miejsce pracy: Limanowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@simplyq.pl

Wyświetleń: 3485