17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 16.01.2020

Praca - mechanik urządzeń rozrywkowych w parku rozrywki.

Adres: Rynek Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Oferujemy stabilne, całoroczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanego doświadczenia. Przyjmiemy zarówno osoby do przyuczenia, jak i z doświadczeniem.

TWOJE ZADANIA:
-Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych;
-Utrzymywanie właściwego stanu technicznego urządzeń;
-Prowadzenie działań prewencyjnych i diagnostycznych zgodnie z harmonogramem prac;
-Bieżące usuwanie powstających awarii maszyn i urządzeń;
-Współpracę z operatorami produkcji w zakresie prawidłowej eksploatacji maszyn, napraw i innych interwencji dotyczących sprawności i maszyn.

O NASZYM IDEALNYM KANDYDACIE:
-Wykształcenie min. zawodowe w kierunku mechanika lub elektryka (mile widziane, nie konieczne!);
-Obsługa narzędzi ręcznych + elektronarzędzi;
-Mile widziane uprawnienia spawalnicze (np. elektroda, mag, gazowo);
-Mile widziana znajomość (w stopniu podstawowym) hydrauliki siłowej, elektryki, pneumatyki;
-Mile widziane uprawnienia UDT i SEP;
-Odpowiedzialność i obowiązkowość na najwyższym poziomie.

CO DAJEMY TOBIE:
-Atrakcyjną płacę, uzależnioną od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
-Niezbędne szkolenia i rozwój – przeszkolenie na początek + kursy i szkolenia dla stałych pracowników;
-Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (rozwijamy się od ponad 30 lat);
-Stabilne, całoroczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-Ciekawe wyzwania w firmie z branży parków rozrywki, gdzie nigdy się nie nudzimy;
-Stałość zatrudnienia (mamy nadzieję, że będziesz z nami pracował przez wiele lat!);
-Wynagrodzenie zasadnicze + dodatkowe premie;
-Możliwość zapewnienia zakwaterowania lub relokacji na wspólnie ustalonych warunkach.

Wyświetleń: 404