Baner Baner
9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 20.10.2021

PRACA – KIEROWNIK / SPECJALISTA TECHNICZNY DZIAŁU PRODUKCJI BRANŻA SPOŻYWCZA

Adres: Szczawa 496 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

·         Realizacja zadań wynikających ze zleceń i planów produkcji.

·         Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego.

·         Koordynacja pracy pracowników.

·         Zadania wynikające z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych.

·         Ustalanie harmonogramów prac produkcyjnych.

·         Ścisła współpraca z innymi działami w firmie.

WYMAGANIA:

·         Wykształcenie wyższe techniczne

·         Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

·         Umiejętność organizacji pracy zespołu bieżącej i okresowej.

·         Umiejętność zarządzania i rozwiązywania bieżących problemów.

·         Możliwość szybkiego podjęcia pracy.

OFERUJEMY:

·         Stabilne zatrudnienie,

·         Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

·         Praca od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV na wskazany adres e-mail: rekrutacja(małpa)polskiewodylecznicze.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji przez firmę Polskie Wody Lecznicze Sp.  z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 119. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, co do danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Wyświetleń: 355