17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Dodane: 28.07.2020

PRACA JAKO AGENT UBEZPIECZENIOWY- NOWY SĄCZ/LIMANOWA PRACA W BIURZE (NIE AKWIZYCJA)

Adres: NOWY SĄCZ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Partner ogólnopolskiej multiagencji ubezpieczeniowej specjalizującej się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i majątkowych poszukuje pracownika.

poszukujemy osoby do  nowo otwieranego biura w Nowym Sączu po wcześniejszym szkoleniu w Limanowej (1-2
miesiące).

WYMAGANIA:

- min. średnie wykształcenie

- niekaralność

- umiejętność realizacji celów sprzedażowych

- aktywność i zaangażowanie w działania sprzedażowe

- wysokie kompetencje interpersonalne

- chęć do nauki i rozwoju

- umiejętność obsługi komputera

- doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem

GŁÓWNE ZADANIA:

- wyliczanie oraz ofertowanie najkorzystniejszych ubezpieczeń

- pozyskiwanie i obsługa Klientów

- reprezentowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

OFERUJEMY:

- atrakcyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę

- szkolenia produktowe oraz z zakresu technik sprzedaży

- przyjazną i miłą atmosferę w zespole

Aktualne CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres:

ubezpieczenia.agent@onet.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji w (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o
Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)."

Wyświetleń: 818