8°   dziś 3°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 30.11.2018

Praca - Marketing i sklep internetowy - GDM Partner w Biurze

Adres: Starowiejska 77 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

GDM - jest silnie rozwijającą się firmą na rynku regionalnym. Firma jest zaufanym partnerem w branży biurowo - papierniczej. Działalność prowadzi od 1991 roku gdzie podstawowym fundamentem firmy jest solidność i indywidualne podejście do klienta.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Marketing

Twoje zadania:

  • Ustalanie rocznych celów marketingowych i sprzedaży (w połączeniu z odpowiednimi jednostkami biznesowymi / grupami produktów) dla kampanii reklamowych online i offline
  • Tworzenie, planowanie i zapewnienie wdrożenia kampanii reklamowych online i offline produktów oraz marki firmy
  • Zapewnienie osiągnięcia wcześniej ustalonych celów marketingowych i sprzedaży poprzez regularny nadzór, definiowanie i wdrażanie planów poprawy w razie potrzeby
  • Komunikacja z zespołami sprzedażowymi kampanii reklamowych zapewnienie odpowiedniego know-how na temat kampanii reklamowych
  • Zwiększenie efektywności sprzedaży poprzez zapewnienie odpowiedniej wiedzy o produkcie (technicznej i handlowej) dla każdego Sprzedawcy
  • Uzupełnianie, rozbudowywanie aktualizowanie sklepu internetowego o nowe produkty oraz kampanie marketingowe
  • Pomoc w codziennych zadaniach Centrali

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Kreatywność - szukanie nowych trendów na rynku
  • Doświadczenie przy obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość komputera
  • Bardzo dobra znajomość programów : Corel Draw, Adobe Photoshop, MS Office
  • Umiejętność otwartej komunikacji z ludźmi na wszystkich poziomach firmy
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Zorientowane na cel, umiejętności przywódcze

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Udział w bieżących projektach oraz możliwość wprowadzania pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w zespole nastawionym na bycie najlepszą marką kreatywną
  • Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

CV ze zdjęciem prosimy składać mailowo bądź w siedzibie firmy:
GDM Partner w biurze Dulęba-Sp.j.
ul. Starowiejska 77
34-730 Mszana Dolna

Wyświetleń: 524