znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Poszukiwana osoba na stanowisko: Serwisant Stolarki

Wystawiono przez: Partner Ogłoszenie aktywne: 15.02.2018 - 25.12.2018
Cena 1 zł
Lokalizacja Limanowa

Osoba PARTNER
Adres Limanowa
Wymiar pracy Pełny etat

E-mail praca@okna-partner.pl
URL http://www.okna-partner.pl
Typ umowy Umowa o pracę

PARTNER - producent okien i drzwi PCV i ALU (www.okna-partner.pl) poszukuje osoby na stanowisko:

Serwisant Stolarki

Miejsce pracy: Centrala Firmy

Lokalizacja – Limanowa i okolice

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- umiejętność obsługi elektronarzędzi

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

- komunikatywność

- kultura osobista

- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań

Dodatkowymi atutami będą:

- wykształcenie techniczne lub zawodowe

- znajomość branży budowlanej

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

- obsługa posprzedażowa klienta w zakresie nabraw i serwisu stolarki PCV i ALU, rolet i bram garażowych

- wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem

Oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę

- pracę w zgranym zespole fachowców

Aplikacje prosimy wysyłać mailem na adres: praca@okna-partner.pl w tytule maila wpisując: „Serwisant Stolarki”.

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 1056
Komentarze
Nowe
Popularne
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo kontakt@limanowa.in