9°   dziś 6°   jutro
Wtorek, 23 kwietnia Ilona, Jerzy, Wojciech
Dodane: 14.08.2020

Pomocnik na budowach w Niemczech

60zł
Adres: Zgorzelec URL: http://www.expateam.com Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Samozatrudnienie

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku pomocnika budowlanego w Niemczech.

Opis stanowiska:

- Praca na budowach – wykonywanie posadzek przemysłowych zacieranych maszynowo.

- Praca odbywa się w systemie delegacji (wyjazd w poniedziałek rano – powrót w piątek po południu). Wyjazdy następują z miejsca zbiórki w okolicach miejscowości Hoyerswerda (70 km od granicy z Polską),

- Miejsca wykonywania pracy (budowy) znajdują się w dużych miastach Niemiec (Hamburg, Berlin, Frankfurt nad Menem itp.).

- Ok. 50 godzin pracy w tygodniu.

- Poszukujemy dwóch osób, najlepiej z tej samej miejscowości, ze względu na niższe koszty dojazdu, ale mogą się zgłaszać również pojedynczy kandydaci.

Wymagania:

- Posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej (firmy jednoosobowej).

- Mile widziane doświadczenie przy pracach remontowo - budowlanych, nie są jednak wymagane szczególne umiejętności, gdyż na miejscu jest oferowany instruktaż.

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (przynajmniej jedna osoba w grupie).

- Własna odzież robocza: buty, kask itp..

- Posiadanie własnego samochodu - dojazd do miejsca zbiórki oraz powrót z niego jest w gestii pracownika.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie w wysokości 13,00 EUR / 1 godz..

- Zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy.

- Transport z miejsca zbiórki na budowę i powrót.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: praca@expateam.com

- Kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497.

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Międzynarodową Spółdzielnię Usługową EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A, w Zgorzelcu (59-900) oraz przez powiązane z nią podmioty dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póź. 926 z póź. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 51A, w Zgorzelcu (59-900). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyświetleń: 313