10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Dodane: 16.11.2022

PAKOWACZ/PRACOWNIK MAGAZYNU - sklep internetowy

Adres: Tarnowska 9d Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Oferta pracy pakowacz obsługa magazynu  w Sklepie Internetowym:

Twoje zadania

  • kompletowanie zamówień ze Sklepu Internetowego i marketplace'ów,
  • przygotowanie przesyłek zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa telefoniczna i e-mailowa klienta,
  • przyjmowanie dostaw, kontrola  i rozkładanie towaru  na magazynie,
  • dbanie o porządek w dokumentach magazynowych i wysyłkowych oraz w obrębie swojego stanowiska,
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • przekazywanie przesyłek firmą kurierskim zgodnie z protokołami nadawczymi,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dokładności,
  • systematyczności
  • punktualności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • wysokiej motywacji i sumienności,
  • obsługi komputera,
  • znajomość pakietu office,
  • mile widziana znajomość branży elektrycznej.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie elektrycznej,
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: sklep@elprice.pl lub osobiście w siedzibie sklepu w Limanowej na ul. Tarnowskiej 9D.

Klazula informacyjna:Administratorem danych osobowych jest Elektret Sp. z o.o. Sp. j. 34-600 Limanowa ul. Tarnowska 9d, NIP: 7372209266. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Elektret Sp. z o.o. Sp. j. 34-600 Limanowa ul. Tarnowska 9d, NIP: 7372209266 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby

Wyświetleń: 5430