Baner
10°   dziś 9°   jutro
Sobota, 20 kwietnia Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Dodane: 01.09.2017

Współpraca z Kierowca - Montażysta kat.B i kat.C z własnym samochodem

Adres: Szczyrzyc URL: http://didexstal.pl Wymiar pracy: - Typ umowy: Umowa zlecenie

Opis

Miejsce pracy: Szczyrzyc (40 km od Krakowa)

Opis stanowiska:

● Transport produktów stalowych w kraju lub za granicą ;

● Montaż produktów- garaży, kojców, itp.;

● Samochód dostawczy do 3.5 t – wyjazdy jednodniowe;

● Samochód ciężarowy do 15 t – wyjazdy 2-4 dniowe;

 Wymagania:

● Pracowitość, punktualność;

● Prawo jazdy kategorii B lub C (mile widziane C+E);

● Własny samochód dostawczy lub ciężarowy;

● Dobra organizacja własnej pracy;

● Staranność w wykonywaniu zadań;

● Odpowiedzialność za rezultaty pracy;

● Doświadczenie nie jest wymagane;

Oferujemy:

● Umowa współpracy pomiędzy osobą fizyczną, a firmą;

● Bardzo wysokie wynagrodzenia;

● Możliwość rozwoju: szkolenia, kursy;

● Premię kwartalną;

● Zlecenia przez cały rok;

● Elastyczne dni pracy, grafik do ustalenia z przełożonym;

● Wdrożenie pracownika;

● Możliwość opłacenia kursów na prawo jazdy C+E;

● Możliwość częściowego dofinansowania kosztów zakupu samochodu;

Didex-Stal jest firmą, która cieszy się reputacją wiarygodnego producenta oraz zaufanego kontrahenta. Zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych, obróbką stali oraz jej produkcją. Dzięki konsekwentnej realizacji założonej strategii jest aktualnie największą w Europie firmą wyspecjalizowaną w obróbce stali. Jest również  odpowiedzialnym pracodawcą, zatrudniającym obecnie 150 osób. Stabilną pozycje na rynku oraz rozwój firmy udało się wypracować dzięki pracownikom, którzy są z nami od samego początku. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwoliło na stworzenie innowacyjnego parku maszyn, który oferuje pracę z nowoczesnymi, zautomatyzowanymi i wyspecjalizowanymi maszynami. Z Didex-Stal Twoja kariera zawodowa nabierze rozpędu, co pozwoli Ci osiągnąć wymarzone cele i znaleźć się w grupie wyspecjalizowanych pracowników przemysłowych. Dołącz do nas!

Wyświetleń: 1409