7°   dziś 11°   jutro
Środa, 24 kwietnia Aleksy, Horacy, Horacja, Grzegorz, Aleksander, Fidelis, Bona, Jerzy
Dodane: 01.09.2017

Zatrudnię - Operator maszyn do produkcji kształtowników

Adres: Szczyrzyc URL: http://didexstal.pl Wymiar pracy: - Typ umowy: -

OPERATOR MASZYN  Miejsce pracy: Szczyrzyc (40 km od Krakowa)

Opis stanowiska:

● Obsługa maszyny do produkcji kształtowników;

● Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji na stanowisku;

● Realizacja planu produkcji;

● Wstępna kontrola jakości wytworzone produktu;

 Wymagania:

● Pracowitość, punktualność;

● Zdolności ogólnotechniczne;

● Dobra organizacja własnej pracy;

● Dobra współpraca w zespole;

● Staranność w wykonywaniu zadań;

● Odpowiedzialność za rezultaty pracy;

● Doświadczanie nie jest wymagane;

 Oferujemy:

● Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

● Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania;

● Możliwość rozwoju: szkolenia, kursy;

● Premię kwartalną;

● Możliwość awansu;

● Przyjazna atmosfera;

● Wdrożenie pracownika;

● Dostosowanie trybu pracy do pracownika:

◄Praca na cały etat- możliwość pracy w systemie dziennym lub nocnym;

◄ Praca na część etatu- elastyczne godziny pracy, praca w systemie dziennym

Wyświetleń: 1519