10°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
Dodane: 02.06.2020

OPERATOR MASZYNY CNC

Adres: RABA NIŻNA 208 URL: http://www.andrew.net.pl Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

BRANŻA DRZEWNA,

PRACA ZMIANOWA,

Opis stanowiska:
Uzbrajanie obrabiarki CNC w niezbędne narzędzia,
Dobór parametrów skrawania do zastosowanych narzędzi,
Dokonywanie pomiarów,
Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce,
Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.
Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia średniego
Znajomości obróbki CNC w zakresie skrawania (tokarki CNC, frezarki CNC, centra obróbcze)
Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
Umiejętności doboru narzędzi pomiarowych i parametrów skrawania
Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
Uczciwości, odpowiedzialności i dyspozycyjność.
Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Raba Niżna, powiat limanowski
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 667750004 lub o przesłanie CV na e-mail
d.mikolajcik@andrew.net.pl

Wyświetleń: 276